Buty dziecięce

Marlinna
Posty: 44
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:20 pm

Buty dziecięce

Post autor: Marlinna »

W jakich sklepach dziewczyny kupujecie buty dla dzieci? Na co zwracacie uwage przy zakupie takiego obuwia?

Claudia
Posty: 17
Rejestracja: wt maja 19, 2020 2:34 pm

Re: Buty dziecięce

Post autor: Claudia »

Ja zwracam uwage na jakosc.

Humoreska
Posty: 42
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 10:06 am

Re: Buty dziecięce

Post autor: Humoreska »

Kiedy przyjdzie czas na zakup pierwszych butów dla malucha koniecznie wybierz się do sklepu z dzieckiem. Warto, aby dziecko uczestniczyło w wyborze, aby buty były dobrze dobrane, dopasowane do stopy dziecka. Nie można kupować butów za dużych z myślą, przecież noga urośnie, a ja zaoszczędzę. Tak samo, jak niewygodnie chodzi się w za ciasnych butach, tak jest też z za dużymi butami. Potem będziesz mogła już zamawiac dla niego buty przez internet..... Sama ostatnio kupowałam w sklepie Krasnal W sklepie można kupić buty od wielu dobrych producentów obuwia dla dzieci. Mają tam również sporo butów niechodków e-butydladzieci/pl/blog/buciki-niechodki

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Buty dziecięce

Post autor: Kamila »

A czy któraś z Was zamawiała może kapcie niemowlęce w sklepie internetowym kasiaubranka/pl/Kapcie-Dla-Dzieci? Mi bardzo się one spodobały, wykonane są podobno z miękkiej, elastycznej skóry, dzięki czemu maluszkowi wygodnie jest stawiać pierwsze kroki. Jak Wam się podobają te buciki?

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: Buty dziecięce

Post autor: nero »

Zależy, nawet w sieciówkach można znaleźć coś dobrego

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Buty dziecięce

Post autor: hannah »

Jeżeli interesują Was buty dziecięce to koniecznie zajrzyjcie też na stronę firmy Wojtyłko: wojtylko/pl/ . Firma ta jest polskim producentem obuwia. W swojej ofercie mają buty dziecięce, damskie i męskie. Są to buty bardzo wysokiej jakości.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Buty dziecięce

Post autor: haanka »

Tu warto patrzeć na jakość ale i ceny bo dzieci z reguły bardzo szybko z tych butów wyrastają :) Jeśli chodzi o sprawdzone sklepy internetowe to zerknijcie sobie na butymodne/pl/buty-dla-dzieci-c25952.html. Tu jest obuwie i dla dzieci i dla dorosłych. Modne fasony, super jakość, korzystne ceny.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Buty dziecięce

Post autor: matra »

Wszystkim osobom rozglądającym się za odpowiednimi butami dziecięcymi polecam zajrzeć na stronę leomoda/pl/12-buty-dzieciece Oni mają szeroki wybór butów dziecięcych w całkiem niezłych cenach. W ich ofercie znajdziecie też buty dla kobiet i mężczyzn.

HalinkaKalinka
Posty: 45
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 11:07 am

Re: Buty dziecięce

Post autor: HalinkaKalinka »

Ja buty dla swojego dziecka kupuję tylko i wyłącznie na pepegi.eu/pol_m_Dzieci_Obuwie-252.html ze względu na spory wybór w bardzo dobrych cenach. Ostatnio kupiłam świetne buciki na zimę, super się noszą :)

Karina0
Posty: 20
Rejestracja: pn mar 30, 2020 5:40 pm

Re: Buty dziecięce

Post autor: Karina0 »

Zawsze staram się szukać okazji cenowych ale także dobrej jakości produktów. Takie właśnie znalazłam na tej stronie fashionpolska/pl/sandaly-dla-dzieci/wyprzedaz . Sandałki dziecięce są znanych marek, więc o jakość zapewne nie muszę się martwić. Z pewnością będą wygodne do chodzenia latem. Jest na nie też bardzo duża obniżka cenowa.

ODPOWIEDZ