Dieta dla dziecka - obiady

MasterYi
Posty: 7
Rejestracja: śr mar 25, 2020 5:52 pm

Dieta dla dziecka - obiady

Post autor: MasterYi »

Cześć, jestem szczęśliwą mamą od roku. Niedawno obchodziliśmy pierwsze urodziny mojego synka, z tego powodu zastanawiam się czy powinnam zmienić mu dietę. Jak powinny wyglądać obiadki dla rocznego dziecka? Czy można już wdrażać zupki i makaron?

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Dieta dla dziecka - obiady

Post autor: soya »

A wiecie, że nawet są teraz diety pudełkowe stworzone dla dzieci? Wiem, bo ostatnio czytałam tutaj dietly/pl/dieta-pudelkowa/weganska na temat diety wegańskiej i przy okazji sprawdziłam również inne propozycje. Dzięki nim dowiedziałam się właśnie na temat diety dla dzieci. W sumie jak pracujemy całymi dniami i chcemy zadbać o żywienie naszego dziecka, to warto na coś takiego postawić.

leana
Posty: 31
Rejestracja: pn lip 20, 2020 10:26 am

Re: Dieta dla dziecka - obiady

Post autor: leana »

Najlepiej zapytać sie lekarza, to najbezpieczniejsza opcja.

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Dieta dla dziecka - obiady

Post autor: aklinka »

jeśli chodzi o malutkie dziecko to wiadomo podstawa to mleko i najlepiej mleko z piersi. choć oczywiście zdarza się też dieta mieszana i tutaj humana-baby/pl/blog/karmienie-mieszane-wszystko-co-musisz-wiedziec/ można o niej poczytać. pamiętajcie tylko by wszystko z lekarzem konsultowac

Grażka85
Posty: 5
Rejestracja: śr sie 26, 2020 11:24 am

Re: Dieta dla dziecka - obiady

Post autor: Grażka85 »

Moje dziecko niestety nie chce jeść owoców ani warzyw i w efekcie co jakiś czas mamy rewolucję w postaci dużego zaparcia. Moja znajoma poleciła mi dobre czopki dla dzieci po 2 roku życia do 12 lat Eva/qu Bambini. Czopek po aplikacji wydziela dwutlenek węgla i wodę a jak wiadomo woda stanowi poślizg dla kału więc nie ma mowy o gwałtownym efekcie przeczyszczenia.

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Dieta dla dziecka - obiady

Post autor: Dominika »

Mam roczną córeczkę i drobny problem bo jest strasznym niejadkiem.. aż boję się co będzie za kilka lat. Staram się jej przygotowywać posiłki ale czasem kupuję jej produkty od HIPP. Mają fajnie rozbudowany asortyment i bez problemu znalazłam dania dla rocznego dziecka . Niektóre smaki uwielbia a niektórych nawet nie tknie. Czy wasze dzieci też tak mają?

Bara66
Posty: 9
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 3:04 pm

Re: Dieta dla dziecka - obiady

Post autor: Bara66 »

Jeżeli dotyczy Cię właśnie ten temat to pamiętaj, iż znam miejsce, gdzie powinnaś odczytać o wiele więcej nadzwyczaj dobrych treści na owy temat. Polecam jak tylko znajdziesz czas dlatego, że rzeczywiście warto według mnie - dieta2000kcal/pl .

Katia
Posty: 29
Rejestracja: śr sty 20, 2021 11:36 am

Re: Dieta dla dziecka - obiady

Post autor: Katia »

Moje dziecko niestety nie chce jeść owoców ani warzyw i w efekcie co jakiś czas mamy rewolucję w postaci dużego zaparcia. Moja znajoma poleciła mi dobre czopki dla dzieci po 2 roku życia do 12 lat Eva/qu Bambini. Czopek po aplikacji wydziela dwutlenek węgla i wodę a jak wiadomo woda stanowi poślizg dla kału więc nie ma mowy o gwałtownym efekcie przeczyszczenia.
Też znam te czopki. Najpierw stosowałam wersję dla dorosłych gdy byłam w ciąży i zaparcia mi dokuczały. Potem u dziecka u którego problem ten rozpoczął się w momencie odpieluchowania. Mam je zawsze w domowej apteczce.

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Dieta dla dziecka - obiady

Post autor: zuzula12 »

Współpracując z ekspertami w danej branży zawsze uzyskacie najlepsze możliwe rezultaty. Jeżeli szukacie sprawdzonego cateringu dietetycznego działającego na terenie większości miast, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę Diet Chef - dieta pudełkowa .

ODPOWIEDZ