Fotelik czy coś innego?

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Fotelik czy coś innego?

Post autor: Lana »

Cześć, podróże z dziećmi wiążą się z wyzwaniami. W moim aucie trzy foteliki się nie zmieszczą, a właśnie trójkę dzieci posiadam. Szukam jakichś innych rozwiązań, które zapewnią im bezpieczną podróż w aucie. Liczy się też wygoda, ale oczywiście w grę wchodzą dopuszczone prawnie rozwiązania. Mieliście kiedyś taki problem jak ja? Słyszałam o Smart Kid Belt, ale niewiele o nich wiem. Znacie? Korzystacie?

bogna45
Posty: 84
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:13 pm

Re: Fotelik czy coś innego?

Post autor: bogna45 »

Dla trójki dzieci można kupić Smart Kid Belt, bo raczej trzy foteliki nie zmieszczą się w żadnym aucie. Pasy zajmują niewiele miejsca, więc można je spakować do każdej walizki. Słyszałam, że są bezpieczne, czego potwierdzeniem są różne badania i certyfikaty, które posiadają. Nadają się dla mniejszych i starszych dzieci. Więcej informacji jest tutaj smartkidbelt/com/ .

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Fotelik czy coś innego?

Post autor: soya »

"Ja jestem za fotelikiem, ponieważ on zapewnia lepsze bezpieczeństwo, a także stabilizację dla delikatnego ciała dziecka. Zobaczcie na produkty Pixel PRO avionaut/com/pl/foteliki/avionaut-pixel-pro?color=BeigePro02 - czyż nie robi wrażenie. Zapewnia pełne bezpieczeństwo, ale i ma ulepszoną struktura EPP, bardziej przyjazną dla skóry dziecka tapicerkę. Także jak dla mnie super."

Inaka
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 09, 2020 10:09 am

Re: Fotelik czy coś innego?

Post autor: Inaka »

Wiele rodziców uważa, że fotelik to najlepsze rozwiązanie, ale przy trójce dzieci zainstalowanie ich jest niemożliwe. Dlatego chyba Smart Kid Belt to jedyne, sensowne rozwiązanie. Są niewielkie i lekkie, a dodatkowo nie krępują ruchów dzieci. Poza tym bezpieczeństwo potwierdzają niezależne badania. Pasy można zamontować w dowolnym modelu auta, bo pasują do każdego.

bogna45
Posty: 84
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:13 pm

Re: Fotelik czy coś innego?

Post autor: bogna45 »

Dokładnie tak. I warto jeszcze pamiętać, że pasy Smart Kid Belt nie są przeznaczone dla maluszków. One są dla dzieci starszych - od 5 do 12 roku życia (15-36 kg). Tylko wtedy spełniają swoją rolę - zabezpieczają dziecko w odpowiedniej pozycji.

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Fotelik czy coś innego?

Post autor: brukselka »

smart kid belt jest super, jesli ktos nie jest przekonany, to moze sobie wejsc na strone producenta i tam wszystko jest, testy itp

furka
Posty: 500
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Fotelik czy coś innego?

Post autor: furka »

Bezpieczeństwo dziecka jest ważne dlatego też zastanówcie się nad tym https://beesafe.pl/ubezpieczenie-szkolne/ ubezpieczeniem szkolnym które działa też poza nią i w wakacje. Takich ofert nie ma wielu a też dostaniecie niską składkę.

kielichowa
Posty: 140
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:52 am

Re: Fotelik czy coś innego?

Post autor: kielichowa »

jesli cos innego, to moze pasy smart kid belt wlasnie? duzo osob poleca ;)

ODPOWIEDZ