Co powiecie na temat Riko Villa ?

rosalla
Posty: 72
Rejestracja: śr cze 10, 2020 11:30 am

Co powiecie na temat Riko Villa ?

Post autor: rosalla »

Co powiecie na temat Riko Villa ? Znacie go , polecacie ? Szukam informacji na jego temat , bo mi się spodobał i zamierzam go zakupić, ale wcześniej postanowiłam zasięgnąć informacji na jego temat.

dixii
Posty: 58
Rejestracja: wt kwie 14, 2020 9:54 pm

Re: Co powiecie na temat Riko Villa ?

Post autor: dixii »

Znam i polecam, solidny i ten model wózka bo to świetny wózek. Wygodny , zgrabny, gondola i siedzisko posiadają regulacje oparcia zaś prowadnica i barierka obszyte są skórą ekologiczną.

xiao
Posty: 73
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: Co powiecie na temat Riko Villa ?

Post autor: xiao »

Z wózków Riko znam wózek Molla który mnie po prostu zauroczył , bardzo podoba mi się w nim to że jest wózkiem głębokim bez wersji spacerowej. Zawsze chciałam mieć 2 osobne wózki , głęboki i spacerówka osobno.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Co powiecie na temat Riko Villa ?

Post autor: haanka »

A ja wypowiem się na temat Riko Basic bo ten wózek znam. Krótko i na temat, solidny, wygodny, łatwy w obsłudze i do tego dostępny w atrakcyjnej cenie.

rosalla
Posty: 72
Rejestracja: śr cze 10, 2020 11:30 am

Re: Co powiecie na temat Riko Villa ?

Post autor: rosalla »

Wielkie dzięki za waszą pomoc, dzięki wam wiem więcej o wózkach Riko i na pewno łatwiej będzie mi podjąć decyzję.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Co powiecie na temat Riko Villa ?

Post autor: haanka »

nie ma sprawy, po to są takie fora by sobie pomagać :) jak już zdecydujesz się na konkretny model daj znać :)

rosalla
Posty: 72
Rejestracja: śr cze 10, 2020 11:30 am

Re: Co powiecie na temat Riko Villa ?

Post autor: rosalla »

kupiłam Ville, ona jako pierwsza wpadła mi w oko :) Wózek już zamówiony ze sklepu internetowego, czekamy na dostawę :)

krysia1844
Posty: 65
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 10:52 am

Re: Co powiecie na temat Riko Villa ?

Post autor: krysia1844 »

Widziałam go w wielu sklepach i zastanawiałam się nad nim, ale ostatecznie wybór padł na insevio/com/ i kompletnie nie żałuję :) Bardzo solidny wózek, niewielka waga i bardzo dobra amortyzacja, polecam! :)

kraksa
Posty: 105
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: Co powiecie na temat Riko Villa ?

Post autor: kraksa »

To tak jak ja, wiele wózków widziałam ale x-lander wydał mi się najbardziej interesujący, mogłam go kupić w swoim ulubionym kolorze i jest nie tylko ładny ale też praktyczny

Kamilla36
Posty: 173
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Co powiecie na temat Riko Villa ?

Post autor: Kamilla36 »

Ogólnie wózki riko mają bardzo dobrą opinię, bo są po prostu bardzo dobre, więc jeśli w oko wpadł Ci właśnie ten model - kupuj!

ODPOWIEDZ