Wózki dla dziecka Riko

julia02
Posty: 53
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:51 pm

Wózki dla dziecka Riko

Post autor: julia02 »

Hej! Szukam opinii na temat wózków Riko a dokładnie Nesa i Nano Pro. Oba modele mi się podobają wizualnie a jestem ciekawa który będzie lepszy, tak żeby mi posłużył do końca a może i dla kolejnych dzieci. Doradzicie?

danna
Posty: 94
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:49 pm

Re: Wózki dla dziecka Riko

Post autor: danna »

Cześć julia :) Powiem Ci, że możesz mieć dylemat bo wybierasz między dwoma super wózkami. Ale co do jakości możesz być spokojna - oba modele są naprawdę ok i nie będziesz zawiedziona w trakcie użytkowania. Kwestia chyba tego co Ci się bardziej podoba wizualnie.

julia02
Posty: 53
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:51 pm

Re: Wózki dla dziecka Riko

Post autor: julia02 »

Właśnie wizualnie oba fajne, sama jeszcze nie wiem jaki kolor wybrać. Podobają mi się jasne ale boję się jak z praniem, a z drugiej strony ciemne nie będą blaknąć od słońca? Czarne budki mi się bardzo podobają właśnie

Kamilla36
Posty: 172
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Wózki dla dziecka Riko

Post autor: Kamilla36 »

Ja mogę polecić model Basic Pastel (Riko). Jest w dobrej cenie, ale nie gorszej jakości. Ma spory kosz zakupowy, dobrą amortyzację - same pozytywy!

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Wózki dla dziecka Riko

Post autor: furka »

W moim przypadku strzałem w dziesiątkę okazał się Riko Basic Sport. To wózek, który na pewno będzie odpowiedni dla osób tak aktywnych jak ja z mężem. No i łatwo się składa - co dla nas jest też istotne!

Julia66
Posty: 444
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Wózki dla dziecka Riko

Post autor: Julia66 »

Riko ma szeroką ofertę wózków, ale nie można im nic zarzucić - każdy model ma coś w sobie, a każdy z wózków wykonany jest w bardzo dobrej jakości. Osobiście polecam model Side, który zamierzam kupić dla córeczki :)

ODPOWIEDZ