przedszkole

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

przedszkole

Post autor: ewaO »

Jakie przedszkole prywatne w Warszawie jest warte uwagi?

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: przedszkole

Post autor: matra »

Ja zdecydowałam się na przedszkole przedszkole-promyk/pl/, które znajduje się w dzielnicy Włochy. Przedszkole to ma doświadczonych pracowników, którzy mają świetne podejście do dzieci. Polecam ich wszystkim osobom, które szukają porządnego prywatnego przedszkola w Warszawie.

maksa
Posty: 31
Rejestracja: śr lip 08, 2020 12:09 pm

Re: przedszkole

Post autor: maksa »

Hmm, w Warszawie to nie wiem, ale za to mogę wam polecić super w Katowicach. Moje dzieci chodziły i jeszcze jedno chodzi do Akademii Przedszkolaka Małe Kroczki malekroczki/pl/. To świetne miejsce dla maluchów. Zajęcia rozwijają wyobraźnię, są prowadzone w małych grupach. Przedszkolanki są bardzo życzliwe i sympatyczne, a do tego kompetentne, polecam je serdecznie.

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: przedszkole

Post autor: nero »

Moje maluchy chodzą obecnie do przedszkola językowego Księga Przygód w Opolu, wcześniej chodziły do ich żłobka i jestem bardzo zadowolona z tego miejsca ksiegaprzygod/pl/kontakt/. Oni mają dobre godziny pracy, więc bez problemu pracuję, a dzieciaki mają co robić. W przedszkolu mają kreatywne zajęcia, uczą się przez zabawę, no i maja ten dodatkowy język, co jest super sprawą, polecam.

sejsa
Posty: 38
Rejestracja: czw lip 16, 2020 6:10 pm

Re: przedszkole

Post autor: sejsa »

Moje do przedszkola jeszcze pójdą, póki co chodzą do prywatnego żłobka w Strumieniu centrumcogito/pl/zlobek-strumien prowadzonego przez Centrum Cogito. To super zorganizowany żłobek, mają tam fajne opiekunki, dzieciaki nie tylko tam spędzają czas, bawią się, ale też i uczą. Cenowo wychodzi bardzo korzystnie, a miejsce jest idealne dla maluchów, polecam.

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: przedszkole

Post autor: moira »

Up. Co do tematu żłobków to ja wszystkim rodzicom z Gliwic mogę polecić żłobek zlobekgliwice/com/ Tam pracują doświadczeni pedagodzy, którzy mają świetne podejście do dzieci. Żłobek jest bardzo dobrze wyposażony i posiada wszystko co jest potrzebne małemu dziecku.

Grażka85
Posty: 5
Rejestracja: śr sie 26, 2020 11:24 am

Re: przedszkole

Post autor: Grażka85 »

Bardzo dobre przedszkole znajduję się w Sosnowcu i jest to przedszkole Elfik elfik/pl/. Moja znajoma poleciła mi to przedszkole i to była rada na wagę złota.

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: przedszkole

Post autor: Lana »

Nie samą nauką dzieci żyją. Uważam, że od najmłodszych lat należy dzieci zachęcać do uprawiania sportu. Ja swoich synów zapisałam na zajęcia z jiu jitsu w szkole carlsongracie/pl/oferta/bjj-kids-grupa-i/ . Myślałam, że nie będą chcieli tego trenować, ale zajęcia pochłonęły ich do reszty. Chłopcy z niecierpliwością czekają na kolejne treningi. Polecam.

Miłka
Posty: 10
Rejestracja: śr paź 14, 2020 11:45 pm

Re: przedszkole

Post autor: Miłka »

w każdym żłobku/przedszkolu trzeba dać dziecku czas żeby zaakceptowało nowe miejsce, przed pójściem do żłobka pozwoliłam mojemu dziecku się z nim oswoić, bo to naprawdę ważne!!! bebabyzlobek/pl/adaptacja-w-zlobku-z-perspektywy-dziecka/ na szczęście wszystko poszło dobrze :) trafiliśmy na fajne ciocie! pozdrawiam

Limka
Posty: 5
Rejestracja: śr wrz 30, 2020 1:08 pm

Re: przedszkole

Post autor: Limka »

Z Warszawą nie pomogę, ale moja siostra znalazła super żłobek w Ełku zlobekbaczek/pl/oferta/opieka-i-wyzywienie Opiekunki są naprawdę przemiłe i potrafią nawiązać kontakt z każdym dzieckiem, niezależnie od charakteru :) Do tego mają bogatą ofertę zajęć dydaktycznych, maluchy w żłobku dobrze się bawią, a przy tym rozwijają swoje umiejętności. Wiadomo, że zawsze chcemy posłać nasze dzieci do zaufanego i sprawdzonego miejsca. Ten żłobek jest takim miejscem, dzięki kadrze, która ma serce do dzieci, cierpliwość i ma odpowiednie kwalifikacje.

ODPOWIEDZ