wakacje

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: wakacje

Post autor: daga »

W sumie może będziecie chcieli się jeszcze przez wakacje czegoś nauczyć? Skoro tak, to możecie sprawdzić coś takiego jak szkolenia żeglarskie wind-hunter/pl/ . Moim zdaniem to ciekawe, a jednocześnie bardzo ekscytujące. W końcu nie każdy się na to decyduje. Inność jest piękna i ważna. Więc jak najbardziej korzystajcie.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: wakacje

Post autor: kendal »

My też powoli zaczynamy planowac wakacje, jednak obawiam się że w samochodzie zabraknie nam miejsca. Myślicie, że oferta przygotowana przez Wypożyczalnia boxów to dobry wybór? Może ktoś z was, już korzystał z ich usług?

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: wakacje

Post autor: nosleep »

Ja już jestem po wakacjach i przyznam, że udało nam się naprawdę aktywnie spędzić czas. W tym roku postawiliśmy na zwiedzanie Małopolski. Jest tam mnóstwo ciekawych miejsc do zobaczenia, ale największe wrażenie zrobił na nas ( a szczególnie na dzieciach) Zatroland zatorland/pl/ . To ogromny park ruchomych dinozaurów, park owadów i mitologii w Zatorze - bardzo blisko nas, a tyle atrakcji! Poza ścieżkami tematycznymi w parku jest mnóstwo innych atrakcji dla dzieci w różnym wieku - np.lunapark, zewnętrzne place zabaw czy wydarzenia tematyczne dla najmłodszych. Warto odwiedzić, polecam!

magiczna
Posty: 167
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: wakacje

Post autor: magiczna »

Jadąc z dziećmi na wakacje, należy się ogólnie dobrze wyposażyć w to, co będzie nam wygodne. Na pewno nosidełka dla niemowląt są wygodne, jeśli dzieci chcemy malutkie na wyjazd zabrać. Dlatego dla mnie spoko to podpowiedź i przekazuję ją Wam wszystkim.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: wakacje

Post autor: modnisia34 »

Jeżeli chodzi o wakacje to polecam skorzystać z oferty tej firmy sailor/pl/ która organizuje czartery krajowe jak i zagraniczne. Dzięki ich ofercie masz okazję spędzić czas wolny na luksusowym jachcie w pięknym otoczeniu jezior lub oceanów. Kto raz skorzystał ten wracał w kolejnym sezonie więc nie daj się prosić.

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: wakacje

Post autor: zuzula12 »

Mogę Wam wszystkim polecić ofertę, z której sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Razem z moimi znajomymi organizowaliśmy wyjazd na wakacje, dlatego skorzystaliśmy z oferty profesjonalnej Wypożyczalnia busów Śląsk , gdzie wynajeliśmy busa na nasz wyjazd.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: wakacje

Post autor: patka »

Możecie także wybrać się na festiwal muzyczny. Widziałam, że w konkursie na stronie https://maszwybor.pl/ można wygrać bilety na Sun Festival w Kołobrzegu. Myślę, że warto spróbować swoich sił.

Julia66
Posty: 439
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: wakacje

Post autor: Julia66 »

Jak w wakacje dbacie o skórę? Chronicie się przed oparzeniami słonecznymi? Mnie w tym roku się nie udało i niestety miałam chwilowe oparzenie słoneczne. Na szczęście online można znaleźć różne porady o tym, czym smarować skórę. Sprawdźcie np. stronę https://www.swiat-kobiet.pl/czym-smarow ... lonecznym/ .

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: wakacje

Post autor: Aśka »

Też planuję zanurzyć się w nurkowaniu po raz pierwszy ! Czy ktoś miał okazję skorzystać ze sprzętu ze sklepu https://nurkowy.com.pl/? Zastanawiam się, czy tam znajdę znane marki sprzętu.

ODPOWIEDZ