wakacje

sejsa
Posty: 38
Rejestracja: czw lip 16, 2020 6:10 pm

wakacje

Post autor: sejsa »

Gdzie jechać na wakacje z dziećmi?

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: wakacje

Post autor: sepa »

A słyszałaś może o Zalesiu Mazury? To bardzo fajny ośrodek, w których i dzieci mają mega frajdę i dla dorosłych jest wiele atrakcji. Ogólnie, to polecam pojechać tam z pakietu, bo wychodzi taniej, a w nim są codzienne animacje, all inclusive. Same pokoje i ośrodek jest przepiękny, mają spa, basen, mini zoo dla maluchów i ogólnie mega dużo zabaw i zajęć z animatorami. Okolica jest taka swojska, jezioro, las, jest zielono i niesamowicie :). My uwielbiamy tam jeździć i w tym roku jeszcze na pewno się tam wybierzemy, polecam.

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: wakacje

Post autor: yuka »

My jeździmy do naszego domku na Mazurach. Przed laty zdecydowaliśmy się na to, by kupić działkę i zorganizować sobie takie miejsce na wypoczynek. Domek zbudowała nam firma Modular System z Ogorzelic modularsystem/pl/oferta/innowacyjne-systemy-modulowe/. Jest to budowla z kontenerów mieszkalnych, która nadaje się do całorocznego zamieszkania tam, wygląda na zewnątrz i wewnątrz jak normalny dom, mieszkaliśmy w nim już trochę i jest bardzo wygodny, działa jak prawdziwy dom, a cenowo wyszło bardzo korzystnie, polecam.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: wakacje

Post autor: modnisia34 »

W tym roku na wakacje lepiej nie jechać zagranicę bo sytuacja się szybko zmienia w związku z pandemią. Ja bym stawiała na krajową ofertę bo jest dość atrakcyjna. Jak już zdecydujecie gdzie się wybieracie to warto też zakupić zestaw walizek i organizerów na rzeczy w tym sklepie akcesoria-podrozne/pl/ w atrakcyjnych cenach.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: wakacje

Post autor: jula »

Jeśli planujecie wyjazd nad morze to polecam te noclegi w Międzyzdrojach - baltichome/pl/miedzyzdroje/pokoje Znajdziesz tam pokoje z widokiem na morze. Myślę, że warto się nimi zainteresować :) My z meżem chcemy się wybrać na weekend do Międzyzdrojów.

eem
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 20, 2020 9:34 am

Re: wakacje

Post autor: eem »

O tak, Zalesie Mazury to super pomysł. My teraz pojedziemy w ramach ich jesiennego pakietu na wakacje i tam jest tyle atrakcji, że aż szok. Będą ogniska, prywatna plaża, pełne wyżywienie, zajęcia dla naszych pociech. Nie mogę się doczekać, bo wiem, jak stawiają tam na organizację i, że są bardzo rzetelni, również polecam. Tam super się bawiliśmy poprzednim razem i na pewno teraz będzie podobnie.

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: wakacje

Post autor: moa »

Jak z dziećmi to tylko do Riviera Krasne pod Lublinem, to jest nasza ulubiona miejscówka na dłuższe i krótsze wakacje. Zwykle wynajmujemy tam sobie domek na tydzień i odpoczywamy. Okolica jest przepiękna, sam ośrodek ma około 10 ha, więc jest duży i wcale nie jest tam tłoczno, nawet jak jest sporo ludzi. Dzieciaki mają kąpielisko, z wyznaczonymi strefami, można sobie wypożyczyć kajaki, łódkę, czy wybrać się na rejs żaglówką. Do tego piaszczysta plaża, boiska do gry w piłkę, ogólnie fajna atmosfera, polecam serdecznie.

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: wakacje

Post autor: moira »

Jeżeli wybieracie się w Góry i rozglądacie za odpowiednim miejscem do zatrzymania to polecam wam miejscowość Biały Dunajec i pensjonat uborowego/pl/ Miejscowość jest malownicza i spokojna a pensjonat ma niezłe ceny i obsługę na wysokim poziomie.

futerka
Posty: 5
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 1:37 pm

Re: wakacje

Post autor: futerka »

Ja się przestawiłam na wyszukiwanie noclegów na panorama-hoteli/pl/ - jakoś łatwiej i szybciej mi to tutaj idzie. No i wybór jest bardzo duży: od hoteli, po jakieś kwatery.

otra
Posty: 14
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 7:14 pm

Re: wakacje

Post autor: otra »

Może w góry? My z dziećmi chętnie jeździmy do Ośrodka Wczasowo-Konferencyjnego Bel-Ami w Zakopanem belami-zakopane/pl/pl/opis-osrodka.html. To jest moje ulubione miejsce na wakacyjne, ale też jesienne i wiosenne wyjazdy :). Ten ośrodek jest fajnie zlokalizowany, blisko do Krupówek i do Wielkiej Krokwi. Mają tam pyszne, tradycyjne i trochę mniej tradycyjnie jedzenie, obsługa jest świetna, w pełni profesjonalna, cenowo wychodzi korzystnie, polecam serdecznie.

ODPOWIEDZ