wakacje

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: wakacje

Post autor: aldona »

Ja naprawdę żałuję ze już po wakacjach, nie zdążyłam się nawet porządnie opalić. Na solarium nie mam co iść bo tylko mnie potem wszystko piecze. Chyba skorzystam z oferty na preparat melanotan.biz który oferuje opalanie natryskowe, nie barwi sztucznie skóry i sprawia że opalenizna jest równomierna i trwała.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: wakacje

Post autor: haanka »

ooo tak Zakopane i góry to jest to :) jeśli chodzi o smaczne jedzenie w tym miejsce to na pewno serwują takie w restauracji Tarasy Gubałówka :) zaglądam tam za każdym razem jak jestem w okolicy :) super kuchnia, sporo dań regionalnych, umiarkowane ceny i przepiękne widoki na panoramę gór :)

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: wakacje

Post autor: moira »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszym miejscem na spędzenie urlopu. Jeżeli planujecie wybrać się nad polskie morze to zajrzyjcie na stronę lazurosrodki/pl/ Znajdziecie tam porządne i niedrogie ośrodki wypoczynkowe, w których warto się zatrzymać.

aklinka
Posty: 294
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: wakacje

Post autor: aklinka »

Ja naprawdę żałuję ze już po wakacjach, nie zdążyłam się nawet porządnie opalić. Na solarium nie mam co iść bo tylko mnie potem wszystko piecze.
Daruj sobie solarium, będziesz żałować jak skóra się będzie szybciej starzeć albo co gorsza zachorujesz na raka. Zdecydowanie lepiej stosować kosmetyki samoopalające, które są bezpieczne. Tylko takiej wysokiej jakości oczywiście by nie brudziły i nie pozostawiały przebarwień. Te od tanexpert24/pl/ są bardzo dobre

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: wakacje

Post autor: profesjonalna »

Jeśli nie wiecie, gdzie macie pojechać, to ja Wam proponuję Sun&Snow sunandsnow/pl/ . Nie jest to może najtańsza opcja, ale i też nie taka znowu droga. A będziecie mieli pewność, że nic nie zakłóci waszego wypoczynku i jednocześnie będziecie się bardzo dobrze w tym miejscu czuć. Ja sama mam na oku to miejsce zawsze, jak planuje jakiś wypad . ;)

Annika
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: wakacje

Post autor: Annika »

Jeśli chciałybyście połączyć wakacje z rozwojem duchowym to pielgrzymki do Włoch, podczas których możecie wiele zwiedzić - Padwę, Asyż, Rzym, Turyn organizuje Biuro Pielgrzymkowo - Turystyczne Ludwik biuroludwik/com/pl/ To bardzo profesjonalne, solidne biuro,my kilka razy już nimi wyjeżdżaliśmy.

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: wakacje

Post autor: roomia »

Podczas planowania wakacji jedną z najbardziej problematycznych rzeczy jest zawsze wyszukanie noclegu. Dlatego z mojej strony polecam wyszukiwarkę stayget/com/ , gdyż dzięki niej znalezienie miejsca jest dużo łatwiejsze, oferty są zebrane w jednym miejscu i można dokonać rezerwacji online

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: wakacje

Post autor: nata29 »

Tutaj kompas/pl/lato warto się rozejrzeć. Macie tam ciekawe kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży. Jeśli szukacie intersujących wyjazdów dla swoich pociech, to myślę, że właśnie na tej stronie można wybrać coś naprawę sensownego. Mają sporo wyjazdów tematycznych, co jest dużym plusem. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: wakacje

Post autor: zuzula12 »

W przypadku podróżowania, bardzo często korzystam z oferty łódź lotnisko wypożyczalnia samochodów , ponieważ po prostu się to opłaca. Za rozsądne pieniądze można wynająć samochód nawet na pare tygodni.

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: wakacje

Post autor: emeraldlady »

Macie jakieś pomysły na pomnażanie pieniędzy kiedy odpoczywacie na wakacjach? Bardzo nie chciałabym tracić na wypoczynku.

ODPOWIEDZ