wakacje

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: wakacje

Post autor: modnisia34 »

Na wakacje polecam Ci się wybrac w góry, jest to idealne miejsce aby odpocząc od ludzi, na taki wyjazd z automatu polecam kupic ksiązkę do poczytania. Ja mam zamiar zamówic na tej stronie taniaksiazka/pl/strzelnica-navala-p-1443351.html tą pozycję. Jest to książka która idealnie trafia w mój gust.

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: wakacje

Post autor: aldona »

Jak chodzi o wakacje to ja mam nadzieję że szybko minie ta trzecia fala i Chorwacja sie szybko otworzy na turystykę. Interesują mnie różnego rodzaju kempingi chorwacja ma wiele ciekawych miejsc.

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: wakacje

Post autor: zuzula12 »

Jezeli szukacie wygodnego i komfortowego noclegu podczas wakacje nad morzem to zdecydowanie mogę Wam polecić Yacht Park Gdynia. Korzystałem z apartamentów wielokrotnie i nigdy nie było jakichkolwiek problemów.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: wakacje

Post autor: Dominiśka »

W tamtym roku pojechałam z mężem do hel kwatery w piesmorski/pl i był to najlepszy nasz pobyt. Pensjonat jest bardzo przytulny, mile widziane są również osoby ze zwierzętami. Ogólnie bardzo blisko do centrum Helu.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: wakacje

Post autor: kobietki33 »

Moim zdaniem, ciekawą opcją na wakacje jest podróżowanie kamperem. Przyznam szczerze, że najbardziej spodobała mi się oferta - wynajem kampera wrocław - wystarczy kliknąć. Mają różne pojazdy do wyboru, usługę door-to-door i pakiety do wyboru. Świetna sprawa, mam zamiar skorzystać.

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: wakacje

Post autor: Magnolia »

Jeśli lubicie Pieniny to podpowiem wam fajną miejscówkę - hotel ze strefą SPA, mieści się w Kluszkowcach w pobliżu Czorsztyna. Podrzucam ich stronkę: podwulkanem/pl/oferta/cennik-lato/ Jak widzicie cennik jest spoko. No i ich strefa spa boska, jest tam sauna, jacuzzi, grota solna i masaże. Także nawet jak pogoda nie będzie dopisywać to nie ma tam nudy, można posiedzieć w jacuzzi czy poddać się relaksującym zabiegom.

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 510
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Re: wakacje

Post autor: Gacei54 »

A czy według Was własny domek drewniany od Wood & Play będzie sensownym rozwiązaniem? Z góry wielkie dzięki za wszelkiej maści porady w tym zakresie tematycznym.
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: wakacje

Post autor: paulajanicka »

Wakacje tuż, tuż więc warto zacząć planowanie wielkiej przygody. Jeśli szukacie atrakcji w naszym kraju to wejdźcie na stronę parkhotellyson/pl/news/102. Możecie znaleźć tam mnóstwo fajnych podpowiedzi jak w aktywny sposób można spędzić czas rodzinnie, w parze ale także indywidualnie. Rozwiązań jest sporo np. korzystanie ze sportów wodnych, wędkarstwo czy wycieczki górskie.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: wakacje

Post autor: kajaa »

Ja dzisiaj trafiłam na pokoje w tleniu i chyba zrobię rezerwacje na początek nowego roku. Bory Tucholskie od dawna mnie interesują i myślę, że zima to super czas żeby się tam wybrac i odpocząć.

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: wakacje

Post autor: zuzula12 »

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem. Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem domku letniskowego, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie drewnolandia/pl/oferta/19/5/domy-i-domki-letniskowe/domki-letniskowe-z-poddaszem . Sam z niej skorzystałem i jestem bardzo zadowolony, polecam wszystkim zainteresowanym.

ODPOWIEDZ