wakacje

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: wakacje

Post autor: hannah »

Jeśli lubicie zorganizowane wyjazdy to myślę, że mogą Was także zaciekawić wakacje za granicą: st/pl/wyjazdy/lato . Uważam, że taki zorganizowany wyjazd jest lepszy niż siedzenie w wakacje w domu.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: wakacje

Post autor: Dominiśka »

My planujemy na urlop jechać gdzieś w ciepłe kraje, dlatego już kupiłam wspaniałe stroje kąpielowe damskie, które dostępne są w messimo/pl/damskie-stroje-kapielowe . Okazały się mega wygodne i przede wszystkim bardzo ładnie wyglądają także oferta jest ekstra

saymyname
Posty: 197
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: wakacje

Post autor: saymyname »

Grunt też dobrze się przygotować do wakacji... Dlatego warto sobie stworzyć rozpiskę ważnych rzeczy, które trzeba ze sobą zabrać. Tutaj muggasklep/pl/mugga-mleczko-strong-roll-on-50-deet-na-komary-i-kleszcze-p-4.html znajdziecie chociażby też dobre mleczko na komary i kleszcze, które się na pewno wam przydadzą.

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: wakacje

Post autor: paulajanicka »

Kto z nas nie marzy o wakacjach? Jeśli posiadacie dzieci i chcecie spędzić z nimi wspaniałe chwile to pamiętajcie, że podstawą jest organizacja. Na dzieciecyswiat/com/pl/blog/wakacje-w-gorach-z-dziecmi-jak-zorganizowac-udany-urlop dowiecie się jak to wygląda podczas wyjazdu w góry. Wszystko zależy oczywiście od wieku dzieci np. jeśli są maluchami to koniecznie w miejscu noclegowym powinien być przewijak czy krzesełko do karmienia.

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: wakacje

Post autor: zuzula12 »

Czy myśleliście o zorganizowaniu czasu walnego na strzelnicy? Fajnie jest wybrać się grupą na strzelnicę można grać bawić się rywalizować między sobą i uczyć się strzelać. Polecam sprawdzić na stronę zawody strzeleckie tutaj na stronie macie informacje o strzelnicy i oferty oraz cennik.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: wakacje

Post autor: jula »

Ja myślałam o wyjeździe w góry na urlop. Tutaj bazafirm.biz/pl/wpis/velvet-apartamenty znalazłam świetne apartamenty w Kościelisku i chyba wynajmę jeden większy dla siebie i rodzinki. Przyda nam się taki wspólny wyjazd, bo dawno nigdzie razem nie byliśmy.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: wakacje

Post autor: kendal »

My w tym roku chcemy wysłać nasze dziecko na kolonie, bo jest już na tyle duże, że taka opcja będzie strzałem w dziesiątkę. Widziałam, że tutaj travelkids/pl/ jest sporo propozycji takich tematycznych wyjazdów. Czy ktoś z was, korzystał z takiej opcji?

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: wakacje

Post autor: kajaa »

Mnie ostatnio kusi wyprawa do Chin z sunsara/pl/zwiedzanie/ Widziałam wiele ciekawych relacji z takich wypraw i sama chciałabym wziąć w niej udział. Poza tym Chiny to moje marzenie od dawna. Sama jednak nie odważę się tam wybrać. Dlatego wyjazd z profesjonalną firmą wydaje mi się bardzo dobrą opcją.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: wakacje

Post autor: modnisia34 »

Jeżeli wakacje to dla mnie muszą być z dobrą książką a najbliższe spędzę z taką pozycją taniaksiazka/pl/skazanie-joanna-chylka-tom-15-remigiusz-mroz-p-1641806.html Lubię kryminały i podobał mi się serial więc książką musi być też przeczytana. Każdy znajdzie w tej księgarni coś dla siebie.

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: wakacje

Post autor: asztarte »

O ile planujecie wakacje w górach to ja zdecydowanie mogę wam doradzić wyjazd do Wisły. Pięknie tam jest, ludzie mili, jedzonko w restauracjach pyszne, można tam się znakomicie zabawić i zrelaksować. Co do noclegu to nam bardzo spodobały się Apartamenty Przy Głównym Deptaku, są bardzo komfortowo urządzone i znajdują się rzeczywiście tuż obok głównego deptaku, także lokalizacja jest super. Tu zobaczcie sobie wystrój apartamenty-wisla/com/pl/galeria Miły dla oka, prawda?

ODPOWIEDZ