wakacje

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: wakacje

Post autor: jula »

Ja bardzo chciałabym wybrać się w podróż samochodem po Europie. Chcieliśmy wynająć kampera, ale stwierdziliśmy, że to średni pomysł, bo wyjdzie sporo kasy za wynajem. Wczoraj trafiliśmy na kapsuły mieszkalne z azar4.de/ i szczerze nas to rozwiązanie zainteresowało. Poważnie się nad nim zastanowimy.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: wakacje

Post autor: patka »

Uważam, że nad Bałtykiem zawsze jest świetna zabawa. Dlatego warto wziąć pod uwagę wakacje nad morzem Mielenko k Mielna Lazurowy Brzeg: lazurowybrzeg/pl/ . Jestem pewna, że spodoba się Wam to miejsce.

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: wakacje

Post autor: zuzula12 »

Zastanawiacie się nad miejscem w którym moglibyście odpocząć od codziennych problemów? Zapoznajcie się z Wyżyna Krakowsko - Częstochowska , jest to strona na której znajdziecie wiele informacji na temat ciekawych miejsc. Więcej informacji znajdziecie na stronie.

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: wakacje

Post autor: Rysia »

Jadąc na wakacje warto skorzystać z dobrego ubezpieczenia turystycznego. Zobaczcie tu superpolisa/pl/partner/axa-assistance/ Tu macie omówione trzy propozycje takiego ubezpieczenia. A też możliwość samodzielnego wyliczenia składki i porównania z innymi ofertami firm ubezpieczeniowych.

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: wakacje

Post autor: kasiunia »

Okres wakacyjny już za niecały miesiąc będzie w pełni. Planujemy wyjazd do Chorwacji i liczymy ,że uda sie go w tym roku zrealizować. Jedną z ważniejszych rzeczy jakie musieliśmy kupić był sprzęt pływający - dzieci bez tego by nie wypoczęły :) . Ja natomiast rozglądam się za dobrym strojem kąpielowym i takowy znalazłam na stronie triumfomania/pl - triumfomania.pl/stroje-kapielowe/charm-elegance-2-0-tai-x . Znam tą firmę i wiem ,że stroje są wygodne i trwałe.

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: wakacje

Post autor: nosleep »

W sumie można już planować wakacyjne wyjazdy. Jeśli wybieracie się do Małopolski to koniecznie odwiedźcie Park Dinozaurów w Inwałdzie parkhotellyson/pl/news/117 . To super miejsce dla całej rodziny. W parku dostępne sa trzy ścieżki tematyczne, więc każdy znajdzie tu ekspozycję dla siebie. Na miejscu czeka też wiele atrakcji dla dzieci w różnym wieku.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: wakacje

Post autor: wiktoriaula »

Na pewno w pierwszej kolejności warto zastanowić się co zabrać ze sobą na wakacje. Poszukujecie podpowiedzi w tym temacie? Na stronie zwierciadlo/pl/moda/528084,1,zastanawiasz-sie-co-zabrac-na-wakacje-sprawdz-top-propozycje.read znajdziecie bardzo ciekawy artykuł, dzięki któremu usystematyzujecie wiedzę. Na pewno podstawą są dokumenty oraz leki, bez których lepiej się nie ruszać. Garderoba i obuwie powinny być dopasowane do warunków, które będą panować w danym miejscu.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: wakacje

Post autor: modnisia34 »

Jak wybierasz się na wakacje to dobrym pomysłem będzie skorzystanie z oferty tego sklepu taniaksiazka/pl/ebooki-ksiazki-elektroniczne-c-10334.html i zakupienie kilku audiobooków. Idealnie zapełnią wolny czas i pozwolą się odprężyć. Ja w ten sposób spędzam długie trasy i się sprawdza.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: wakacje

Post autor: kendal »

Warto zadbać o komfortową oraz bezpieczną podróż, dlatego moim zdaniem wypożyczalnia samochodów Warszawa jest świetnym rozwiązaniem przy podróżach po kraju. Bez problemu wynajętym samochodem dojedziecie nad morze czy w góry.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: wakacje

Post autor: patka »

Jeżeli szukacie ciekawych rozrywek na wakacje to polecam park rozrywki Zatorland. Znajduje się on w Zatorze, w województwie małopolskim. Ja polecam od siebie bo mieliśmy okazję gościć tam miesiąc temu i powiem Wam, że naprawdę zabawa była super. Świetnie bawiliśmy się i my i dzieciaki. Najlepiej wejść na stronę tego parku: zatorland/pl/ - tam znajdziecie wszystkie informacje, między innymi o atrakcjach. Dla nas hitem był ogromny ruchomy dinozaur Argentynozaur

ODPOWIEDZ