Herbatki dla mam

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Herbatki dla mam

Post autor: Dominika »

Cześć kochane, czy podczas ciąży brałyście jakieś suplementy/ witaminy? Ja piłam specjalne herbatki na bazie różnych ziół. Dobrze się po nich czułam i przede wszystkim mi smakowały. Doskonale sprawdzają się również podczas karmienia ponieważ herbatka dla kobiet karmiących wspiera proces tworzenia się mleka :)

Rita123
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:37 pm

Re: Herbatki dla mam

Post autor: Rita123 »

Każda mama karmiąca jak i kobieta w ciąży powinny przyjmować niezbędne suplementy ze składnikami niezbędnymi dla prawidłowego rozwoju dziecka. Sama akurat jestem w ciąży i zdecydowałam się na Composita - compositamama/pl/ Jest to bardzo fajny suplement, który zawiera kwas foliowy oraz foliany, magnez, żelazo, witaminę D3 czy jod. Wszystko to co potrzebne plus dodatkowo dla lepszego efektu również dodatkowe kapsułki z DHA.

dzieciaczek
Posty: 34
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:14 pm

Re: Herbatki dla mam

Post autor: dzieciaczek »

Hej. Także słyszałam, że dobrze jest kupować takie herbatki dla mam zwłaszcza jak karmi ona piersią, aby zwiększyć laktację. Bardzo dobry jest także laktator elektryczny ale taki który będzie stymulował lepszą laktację no i nie podrażniał naszych już i tak wrażliwych brodawek. Dlatego też ja postawiłam na zakup laktatora od tej firmy simed/pl/ gdyż ich laktatory są bardzo dobrej jakości no i dostępne w każdej aptece

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Herbatki dla mam

Post autor: emeraldlady »

Gdy moja mama nie mogła znieść picia kawy, co bardzo ją bolało, bo uwielbia, zaczęła pić zieloną herbatę. Oczywiście, bez przesady! Zielona herbata sencha jest tym typem herbaty, przynajmniej moim zdaniem, która nadaje się do wielu zastosowań, także w kosmetyce, ale i na co dzień zamiast zwykłej herbaty. Ja sama spróbowałam już większość zielonych herbat, ale do niej wracam szczególnie :)

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Herbatki dla mam

Post autor: furka »

Jaką herbatę dokładnie chcesz kupić? Spory ich wybór posiada sklep internetowy Teaverso: teaverso/pl/

sorra
Posty: 132
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 11:53 pm

Re: Herbatki dla mam

Post autor: sorra »

Niedawno trafiłam na taki artykuł damaidealna/pl/korzystne-wlasciwosci-picia-herbaty/ i dowiedziałam się z niego, że jest wiele korzystnych właściwości z picia herbaty. Zatem nie tylko aromat jest wskazaniem do jej picia :)

ODPOWIEDZ