Prezent dla dziecka na święta

Awatar użytkownika
jadzka
Posty: 80
Rejestracja: sob gru 07, 2019 8:01 pm

Prezent dla dziecka na święta

Post autor: jadzka »

Siemka! Wiecie może, gdzie uda mi się kupić w dobrej cenie prezent dla dziecka na święta? Szukam sprawdzonego sklepu, więc jeśli macie jakieś swoje ulubione propozycje to koniecznie dajcie znać. Wczoraj poszperałem trochę w internecie i udało mi się trafić na tą stronę https://www.landtoys.pl/pl/c/Prezenty-na-swieta/406 . Co o niej sądzicie?
Wszystko się układa, jeśli chcemy, żeby się ułożyło. Spróbuj tylko, a będziesz szczęśliwy.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Prezent dla dziecka na święta

Post autor: hannah »

Co kto lubi. Może na przykład termos dla dziecka? Widziałam takie w sklepie internetowym Nettrading: nettrading/pl/termosy-dla-dzieci . Wydaje mi się, że taki termos może przydać się na przykład w szkole.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Prezent dla dziecka na święta

Post autor: Kamila »

A kiedy zaczynacie robić takie zakupy na święta? Prezenty, dekoracje, czy też różnego rodzaju świąteczną żywność? Wolicie kupować to wszystko stacjonarnie czy on-line?

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Prezent dla dziecka na święta

Post autor: Dominika »

Ja oprócz prezentów staram się przygotować atmosferę świąt. Co roku mąż przebiera się za Świętego Mikołaja, natomiast ja jestem jego pomocnikiem. W tym roku córeczki również chcą być elfami więc postanowiłam poszukać nieco więcej ozdób a także strojów. Znalazłam bardzo fajne stroje zarówno dla dziewczynek jak i nowy dla mnie - taniomania/pl/t/stroj-elfa

Majka_
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2020 2:24 pm

Re: Prezent dla dziecka na święta

Post autor: Majka_ »

Sklepów z zabawkami jest tak dużo, że na pewno uda Ci się znaleźć coś w konkurencyjnej cenie.

Klaudia M.
Posty: 17
Rejestracja: czw sie 27, 2020 9:10 am

Re: Prezent dla dziecka na święta

Post autor: Klaudia M. »

Dla maluszka najlepiej kupić ubranko, zwłaszcza, jeśli to nie twoje dziecko. Dzieci dostają mnóstwo zabawek, więc jeśli chcesz kupić coś praktycznego to jakiś ciuszek. Maluszek, który ma rok lub mniej nie potrzebuje wielu zabawek a ciuszków owszem. Szybko rośnie i mama na pewno się ucieszy. Na zbliżająca się zimę przyda się np. kombinezon dla niemowlaka zyzio-and-zuzia/pl/pl/c/Kombinezony-niemowlece/109 Sklep Zyzio&Zuzia ma dużo fajnych ubranek, jest tam mnóstwo inspiracji na prezent. Ubranka są bardzo dobrej jakości, a kolorystyka stonowana, więc na pewno mamie malucha przypadnie do gustu.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Prezent dla dziecka na święta

Post autor: camio »

Uważam, że biżuteria jest zawsze na plus i co do tego nie mam większych wątpliwości. Może Apart?

Majka_
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2020 2:24 pm

Re: Prezent dla dziecka na święta

Post autor: Majka_ »

Jeśli chodzi o prezenty dla maluszków, to polecam Janod bączek metalowy zwierzęta zielony 4kidspoint/pl/baczek-metalowy-zwierzeta-janod-65807 Prosta zabawka, która rozwija zdolności manualne dziecka, a kolorowe zwierzątka, które widnieją na bączku, po wprowadzeniu go w ruch zyskują zupełnie nową formę. Sama z dzieciństwa pamiętam takie metalowe bączki i moje dziecko też lubi się nim bawić.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Prezent dla dziecka na święta

Post autor: Dominiśka »

A co powiecie na piękne ubranka niemowlęce ? Ostatnio sama tutaj kupiłam bardzo ładne ubranka dla mojego siostrzeńca. Wybór jest bardzo duży i ceny nie są wysokie

kobietki33
Posty: 805
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Prezent dla dziecka na święta

Post autor: kobietki33 »

W mojej ocenie bardzo dobrą opcją na prezent jest zakup interesującej gry planszowej. Moim zdaniem bezproblemowo tego typy gry znajdziecie pod tym linkiem taniaksiazka/pl/gry-planszowe-i-karciane-dla-kazdego-c-540.html . Dobra gra planszowa może zająć wiele godzin. Dlatego polecam wam coś takiego sprawdzić.

ODPOWIEDZ