Prezent dla dziecka na święta

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Prezent dla dziecka na święta

Post autor: Dominiśka »

Moim zdaniem bardzo dobre są słodycze odra brzeg . Smakują po prostu przepysznie, także na pewno przypadną wam do gustu

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Prezent dla dziecka na święta

Post autor: aklinka »

Jeśli brakuje wam pomysłu na prezent dla dzieci to zapraszam was do kategorii recenzji książek dla najmłodszych e-maluchy/pl/kategorie/recenzje/ . Przeczytajcie je sobie, dzięki nim dowiecie się na które książki warto stawiać

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Prezent dla dziecka na święta

Post autor: zuzula12 »

Czy wiecie czym są szumiące zabawki dla dzieci i jakie funkcje oferują? Jeżeli chodzi o mnie, to jakiś czas temu przeglądając różne portale natrafiłem na bardzo interesujący artykuł na stronie wyobraznia.eu/zjawiska-adaptacyjne-u-noworodka-oto-co-musisz-o-nich-wiedziec/ .

kobietki33
Posty: 805
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Prezent dla dziecka na święta

Post autor: kobietki33 »

Jak już jesteśmy w temacie prezentów, są moim zdaniem, wiele interesujących propozycji można znaleźć na stronie tej księgarni taniaksiazka/pl/szachy-i-warcaby-c-540_3025.html Wybór mają tam naprawdę ogromny, a ceny na tyle atrakcyjne, że bez problemu każdy będzie w stanie kupić coś dla swoich bliskich.

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Prezent dla dziecka na święta

Post autor: Aśka »

Ja zawsze kupuje jakąś zabawkę. Jeśli chodzi o słodycze to zawsze córka dostaje ich mnóstwo od dziadków na każdą okazję ;) Staram się wybierać zabawki, które rozwijają kreatywność i pobudzają wyobraźnie. Wybieram też zabawki odpowiednie do wieku mojej córki. Staram się też raczej kupować je online, bo jest tam o wiele większy wybór i lepsze ceny. Najczęściej robię zakupy na maludas/pl/wiek-zabawki-dla-dzieci-3-4-lat i zawsze jestem bardzo zadowolona.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Prezent dla dziecka na święta

Post autor: Kamila »

Ja zazwyczaj kupuję dzieciom zabawki, ewentualnie coś do ubrania. Ale nie zapominam również o tym, żeby kupić dodatkowo słodycze na prezent ;) Dzieciaki i tak chyba najbardziej cieszą się właśnie z takich słodkich upominków ;)

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Prezent dla dziecka na święta

Post autor: modnisia34 »

Jeżeli chodzi o prezenty dla dziecka na święta czy inną okazję to odwiedź stronę bee/pl/t/prezenty-na-wielkanoc-dla-dzieci Tutaj znajdziesz pluszaki, klocki czy gry planszowe i interaktywne. Sklep stawia na zabawki które rozwiną umiejętności dziecka i dadzą równocześnie dużo frajdy.

nosleep
Posty: 269
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Prezent dla dziecka na święta

Post autor: nosleep »

Zależy czym dziecko się interesuje. Mój syn uwielbia grać w szachy i do tej pory miał takie zwykłe plastikowe, więc postanowiliśmy mu kupić szachy z prawdziwego zdarzenia.Znalałam takiego polskiego producenta firmę filipekwood/pl/szachy-drewniane/ . Mają piękne szachy, bardzo dobrze wykonane, eleganckie i elegancko zapakowane.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Prezent dla dziecka na święta

Post autor: hannah »

A może oryginalna książka? Widziałam różne książki na stronie sklepu online Tantis. Tam znajdziecie tytuły takie jak tantis/pl/serie/superzings-6336 . Myślę, że taka książka to bardzo dobry pomysł na prezent.

kobietki33
Posty: 805
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Prezent dla dziecka na święta

Post autor: kobietki33 »

;)

ODPOWIEDZ