Krem do pielęgnacji skóry dziecka

Awatar użytkownika
jadzka
Posty: 80
Rejestracja: sob gru 07, 2019 8:01 pm

Krem do pielęgnacji skóry dziecka

Post autor: jadzka »

Zastanawiasz się nad kupnem kremu do pielęgnacji skóry dziecka? Jeżeli zależy Ci na dobrej jakości oraz przyzwoitej cenie za taki produkt to zdecydowanie mogę Ci polecić tą stronę http://sudocrempolska.pl/ . Osobiście sam u nich zamawiałem taki krem dla swojego dziecka i muszę wam powiedzieć, że się nie zawiodłem. Jest on naprawdę skuteczny!
Wszystko się układa, jeśli chcemy, żeby się ułożyło. Spróbuj tylko, a będziesz szczęśliwy.

ariadna
Posty: 103
Rejestracja: ndz sie 23, 2020 9:42 am

Re: Krem do pielęgnacji skóry dziecka

Post autor: ariadna »

Na pewno przyda się właśnie coś delikatnego

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Krem do pielęgnacji skóry dziecka

Post autor: Dominika »

Kochane a jak dbacie o pępuszek swojego malucha? Ja miałam drobny problem ale położna poleciła mi doskonały preparat na kikut pępowinowy . Stosowałam go już w innych przypadkach ale nie sądziłam, że jest tak wszechstronny :)

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: Krem do pielęgnacji skóry dziecka

Post autor: moira »

Też się jakiś czas temu rozglądałam za odpowiednim środkiem do pielęgnacji skóry dziecka. W końcu trafiłam na stronę ozonella/pl/ gdzie znalazłam oliwę Ozonella. Jest to świetna oliwa dla dzieci, która dba o ich skórę. Firma ta oferuje również oliwę dla dorosłych.

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Krem do pielęgnacji skóry dziecka

Post autor: ewaO »

To ja z kolei mogę wam doradzić ten krem odżywczy do skórny wrażliwej i suchej seboradin/pl/pl/seboradin-bebe/159-odzywczy-krem-do-ciala-seboradin-bebe--5902751582437.html Doskonale się sprawdza także u atopików. Krem zawiera masło shea, olej z pestek moreli i glicerynę, te składniki działają kojąco, łagodząco i zmiękczająco, dzięki nim skóra mojej córeczki jest nawilżona i natłuszczona, zdecydowanie zmniejszyła się jej podatność na podrażnienia. Dodam, że krem może być stosowany już od pierwszych dni życia.

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Krem do pielęgnacji skóry dziecka

Post autor: jankat »

Jeżeli mowa o pielęgnacji dziecka to ciekawe artykuły na ten temat oraz na temat rozwoju dziecka można znaleźć na blogu musteli ;) Ostatnio czytałam o rozwoju dwumiesięcznego dziecka ;) mustela/pl/mustela-blog/drugi-miesiac-zycia-dziecka . Blog godny polecenia dla przyszłych i świeżo upieczonych rodziców ;)

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Krem do pielęgnacji skóry dziecka

Post autor: brukselka »

U nas byl problem ze skórą atopową u małego, przetestowalismy naaajróżniejsze kosmetyki do pielegnacji i dopiero jedne spasowały. Uzywamy ich caly czas

agentka
Posty: 212
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: Krem do pielęgnacji skóry dziecka

Post autor: agentka »

a mozna wiedziec jakies? u nas pododbny problem i nie moge znalezc nic co bedzie pasowało:(

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Krem do pielęgnacji skóry dziecka

Post autor: brukselka »

My z tej serii stosujemy notino/pl/dermedic/?f=1-1-12849-3646-15016 swietne są, pieknie pachną, nie podrazniaja ani nic :) ceny nie są najnizsze, ale zdecydowanie warto

agentka
Posty: 212
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: Krem do pielęgnacji skóry dziecka

Post autor: agentka »

No z tej firmy jeszcze nie mialam, takze chyba najwyzsza pora zamowic i wypróbowac

ODPOWIEDZ