Sklep z zabawkami edukacyjnymi

Awatar użytkownika
jadzka
Posty: 80
Rejestracja: sob gru 07, 2019 8:01 pm

Sklep z zabawkami edukacyjnymi

Post autor: jadzka »

Zastanawiacie się, gdzie możecie zakupić zabawki edukacyjne dla dziecka w dobrej cenie? Jeśli tak, to szczerze polecam wam zajrzeć tutaj https://www.landtoys.pl/pl/c/Zabawki-edukacyjne/401 . Posiadają oni dość szeroką ofertę i do tego przyzwoite ceny. Ciężko obecnie znaleźć lepszą okazję!
Wszystko się układa, jeśli chcemy, żeby się ułożyło. Spróbuj tylko, a będziesz szczęśliwy.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Sklep z zabawkami edukacyjnymi

Post autor: wiktoriaula »

jeśli chodzi o niemowlaka to firma babyandmam posiada w swojej ofercie bardzo ciekawe i kolorowe maty edukacyjne, które posłużą mu przez wiele miesięcy, nauczą go wodzić wzrokiem za zabawkami i dadzą rodzicom chwilę wytchnienia. Polecam zajrzeć na ich stronę babyandmam/pl/maty-edukacyjne i przekonać się jakie maty edukacyjne mogą być piękne. Posiadają szeroki wybór produktów, a ceny są także bardzo dobre. To także fajny pomysł na prezent np. z okazji Chrztu Św.

Jasieńka
Posty: 32
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:05 pm

Re: Sklep z zabawkami edukacyjnymi

Post autor: Jasieńka »

Sklepów z zabawkami jest bardzo dużo. Wszystko zależy od tego czego konkretnie poszukujemy. Ale tak czy inaczej bardzo ważne jest aby rozwijać nasze dzieci i w tym celu mogą nam posłużyć chociażby zwykłe kredki. Tylko jaki rodzaj kredek wybrać, skoro jest ich aż tyle? Sama zastanawiam się nad tym czy to w ogóle ma jakiekolwiek znaczenie. Ale, że znalazłam taki artykuł swiat-rodzicow/pl/kredki-dla-rocznego-dziecka to mam nadzieję, że z niego dowiem się czegoś więcej

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Sklep z zabawkami edukacyjnymi

Post autor: zuzula12 »

Pewnie zainteresuje was oferta na maty edukacyjne dla niemowląt ja kupiłam taką matę córce i świetnie się tam bawi i uczy i odpoczywa a ja jestem o nią spokojna i mogę się zająć czymś innym wiedząc że jest tam bezpieczna.

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Sklep z zabawkami edukacyjnymi

Post autor: brukselka »

Jesli chodzi o zabawki edukacyjne, to na pewno fajnie sie sprawdzą gry planszowe :) my teraz gramy w Alfa Zulu, ktora polega na literowaniu :)

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Sklep z zabawkami edukacyjnymi

Post autor: Lana »

Teraz są bardzo fajne zabawki edukacyjne na rynku. W dobrych sklepach naprawdę jest w czym wybierać. Ciekawą ofertę ma na przykład sklep Bawialnia Foka Stara. Mają takie zabawki dla dzieci w różnym wieku. Gry, książeczki, modele itp. Zresztą popatrz na ich stronie. Myślę, że ceny także przypadną ci do gustu, bo są naprawdę konkurencyjne. Sklep zapewnia też ekspresową dostawę - nawet następnego dnia.

minella
Posty: 166
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Sklep z zabawkami edukacyjnymi

Post autor: minella »

Bardzo dobrze zaopatrzonym sklepem w śliczne rzeczy dla dzieci jest też ten https://millushop.pl/ sklep. Widziałam tam przeróżne zabawki dla dzieci i elementy wyprawki, na pewno tam coś zamówię w najbliższym czasie bo potrzebuję wyjątkowego prezentu dla dziecka

kielichowa
Posty: 140
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:52 am

Re: Sklep z zabawkami edukacyjnymi

Post autor: kielichowa »

duzo zalezy od tego jakie dziecko lubi zabawki i czym sie intertesuje, nasz kocha lego wiec czesto z Kitstore mu cos zamawiamy :)

ZonataOla
Posty: 22
Rejestracja: sob cze 20, 2020 12:58 pm

Re: Sklep z zabawkami edukacyjnymi

Post autor: ZonataOla »

Pobudzanie kreatywności naszego dziecka jest bardzo ważne. Dlatego zamiast korzystania z komputera, warto je zachęcić do jakiegoś bardziej wymagającego zajęcia. Może to być przykładowo stworzenie jakiegoś teatrzyku ze swoimi rówieśnikami. Wtedy do charakteryzacji niezbędne będą farby do malowania twarzy - https://www.sklepmatejko.pl/farby-do-twarzy-i-ciala jakie są oczywiście w pełni bezpieczne i łatwo zmywalne.

agentka
Posty: 210
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: Sklep z zabawkami edukacyjnymi

Post autor: agentka »

kielichowa pisze:
śr lis 15, 2023 3:04 pm
duzo zalezy od tego jakie dziecko lubi zabawki i czym sie intertesuje, nasz kocha lego wiec czesto z Kitstore mu cos zamawiamy :)
Oo musze tam zajrzec koniecznie, bo u nas lego na topie wiec moze i ja cos mojemu zamówie ;)

ODPOWIEDZ