Gdzie zaplanować wczasy z dziećmi?

ariadna
Posty: 103
Rejestracja: ndz sie 23, 2020 9:42 am

Gdzie zaplanować wczasy z dziećmi?

Post autor: ariadna »

Gdzie najlepiej zaplanować wczasy z dziećmi?
Możecie polecić jakieś miejsca?
Tutaj hthouseboats/com/dla-dzieci/ widziałam stronkę z namiarem na jedno takie miejsce nad morzem w Polsce.
Jest jeszcze coś, co byście doradzali?

falla
Posty: 65
Rejestracja: pn cze 01, 2020 4:14 pm

Re: Gdzie zaplanować wczasy z dziećmi?

Post autor: falla »

Znasz najlepiej swoją rodzinkę,wiesz co sprawi im radość,gdzie będą dobrze się czuli i przede wszystkim gdzie ty jako mama najlepiej wypoczywasz.Wybierając się nad morze warto pamiętać o ochronie główki dziecka przed słońcem czy silnym wiatrem.Fantastycznie sprawdzi się tu turban dziecięcy od maylily/pl/glowna/2769-turban-bambusowy-bez.html
Chroni główkę,a dodatkowo jest to modny dodatek z elegancką kokardką na przodzie.

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Re: Gdzie zaplanować wczasy z dziećmi?

Post autor: flow »

W Zalesiu Mazury Active Spa, to chyba jedyna, najlepsza odpowiedź na jaką mogę udzielić. Tam jest ogromna oferta super atrakcji dla dzieci i dorosłych, ale przede wszystkim dla dzieci :). Mają tam mini zoo, basen, spa, blisko jest jezioro, las, przepiękna okolica. Co do samych atrakcji dla najmłodszych, to są tam animatorzy w salach i na placach zabaw, do tego specjalne zajęcia tematyczne, zdecydowanie polecam tam pojechać zwłaszcza w ramach któregoś z ich pakietów. My teraz jedziemy tam na halloweenowy wyjazd weekendowy i już nie możemy się doczekać :).

Karcia
Posty: 21
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:03 pm

Re: Gdzie zaplanować wczasy z dziećmi?

Post autor: Karcia »

Teraz to już będziemy planować ferie i to w jednym z tych ciekawych ośrodków narciarskich poza-domem/pl/gdzie-na-narty-w-polsce . Miejscowości są bardzo ładne, tylko trzeba jeszcze zdecydować się na jedną. Musimy wybrać takie stoki, aby naszym początkującym dzieciakom łatwo było się nauczyć zjeżdżać. A może coś nam od siebie poradzicie? Będę bardzo wdzięczna.

varia
Posty: 13
Rejestracja: pn lis 09, 2020 6:22 pm

Re: Gdzie zaplanować wczasy z dziećmi?

Post autor: varia »

Najlepiej z jakąś firma, bo samemu to ciężko czasem ogarnąć wszystkie formalności . My wyjeżdżamy zawsze ze Szkołą Zdrowia w ramach jakiegoś ich pakietu rodzinnego szkolazdrowia/pl/kalendarz-wyjazdow-i-szkolen-zima-2020-2021/, zwykle są to wyjazdy do Włoch. Ich oferta jest super, w pełni kompleksowa, są instruktorzy, różne trasy, ze względu na poziom trudności, cały wyjazd jest w dobrej cenie, polecam.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Gdzie zaplanować wczasy z dziećmi?

Post autor: kendal »

Może wyjazd w góry, na narty? Tym bardziej że pogoda dopisuje :) Jeśli nie potraficie jeździć na nartach, to zawsze warto rozważyć zapisanie się do szkółki narciarskiej. Ze swojej strony mogę polecić zgorky/pl/ bo mają naprawdę super instruktorów.

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Gdzie zaplanować wczasy z dziećmi?

Post autor: aldona »

Ja będę leciec z synem do londynu samolotemn na wakacje do naszej rodziny, moja siostra jest w Anglii od wielu lat i chcę ją tam odwiedzic, myślałam o transferze z Zakopanego prosto na lotnisko z firmy mrshuttle/com/pl/transfer/transfer-z-zakopanego-na-lotnisko-w-krakowie/ aby nie martwic się o parking i samochód.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Gdzie zaplanować wczasy z dziećmi?

Post autor: Dominiśka »

Jeśli chodzi o wyjazd z dziećmi to świetną sprawą są wakacje na helu w piesmorski/pl/ . Jest to bardzo piękna okolica, pensjonat jest przytulny a dodatkowo jest blisko do centrum Helu.

Annika
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Gdzie zaplanować wczasy z dziećmi?

Post autor: Annika »

My od kilku lat wybieramy gospodarstwa agroturystyczne. Jesteśmy z wielkiego miasta, także nie szukamy wrażeń w postaci zwiedzania zabytków czy leżenia plackiem na plaży wśród tłumów turystów, szukamy spokoju i ciszy a gospodarstwa agroturystyczne właśnie to nam oferują. Cisza, spokój, kontakt z naturą, świeże powietrze - to najbardziej ładuje nam baterie i uwalnia od stresu. Same poczytajcie sobie tu mojaplaza/pl/artykul/na-czym-polega-polska-agroturystyka-92526 Na tym portalu znajdziecie też bazę noclegową, z której my własnie korzystamy - namiary na różne gospodarstwa agroturystyczne w całej Polsce.

kobietki33
Posty: 802
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Gdzie zaplanować wczasy z dziećmi?

Post autor: kobietki33 »

A może pojedziecie nad morze? ;) dla mnie nie ma piękniejszego miejsca, niż Gdańsk. Uwielbiam to miasto i myślę, że kiedyś uda mi się tam zamieszkać na stałe. A jeśli chodzi o wycieczki, to myślę, że firma mrshuttle/com/pl/destynacja/polska/gdansk/ nie będzie miała problemu z ewentualną organizacją takich atrakcji :)

ODPOWIEDZ