Gdzie zaplanować wczasy z dziećmi?

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Gdzie zaplanować wczasy z dziećmi?

Post autor: jula »

Może jedźcie w góry? Tutaj kompleksbeskid/pl/index/hotel znajdziecie bardzo fajny hotel w górach Beskidzkich. Moim zdaniem jest jak najbardziej godny uwagi! Sama myślę o zrobieniu tam rezerwacji, bo marzy mi się urlop poza domem. Chyba każdy z nas chce poczuć trochę normalności po tym szalonym covidowym czasi:)

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 510
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Re: Gdzie zaplanować wczasy z dziećmi?

Post autor: Gacei54 »

Takie kursy żeglarskie mogą być świetnym pomysłem. Polecam się temu bliżej przyjrzeć.
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Gdzie zaplanować wczasy z dziećmi?

Post autor: wiktoriaula »

Wszystko zależy w jakim wieku są dzieci, ale myślę, że od najmłodszych lat warto promować aktywny wypoczynek w naszym kraju. Dzięki temu wasze pocieszy od dziecka będą poznawały najpiękniejsze miejsca w swojej okolicy, ale także w najdalszych zakątkach Polski. Znajdziecie w artykule mnóstwo propozycji, które z pewnością wam się przydadzą. Są to propozycje zarówno w mieście, nad jeziorem czy w górach.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Gdzie zaplanować wczasy z dziećmi?

Post autor: jula »

My nigdzie nie jedziemy na wakacje w tym roku. Dlatego będziemy odwiedzać basen dla niemowląt kraków. Chcemy żeby nasz synek nauczył się jak najwcześniej pływać. Uważam, ze ta umiejętność jest przydatna w życiu.

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Gdzie zaplanować wczasy z dziećmi?

Post autor: Magnolia »

Jeśli szukacie dobrych namiarów to odsyłam was do tego portalu z bazą hoteli, moteli, zajazdów i ośrodków wypoczynkowych. mojaplaza/pl/firmy/polska Jest tam wygodna wyszukiwarka, dzięki której szybko znajdziecie dobrą miejscówkę gdzieś w interesującej was okolicy.

zuzula12
Posty: 1488
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Gdzie zaplanować wczasy z dziećmi?

Post autor: zuzula12 »

Razem z moją rodziną regularnie odwiedzam Trojmiasto apartamenty , ponieważ uważam, że jest to świetne miejsce na wypoczynek. Cięzko znalezc tak dobrze wyposażone apartamenty w tak rozsądnej cenie.

kobietki33
Posty: 802
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Gdzie zaplanować wczasy z dziećmi?

Post autor: kobietki33 »

Przyznam szczerze, że wakacje z dziećmi są uciążliwe. Jeśli szukasz odskoczni i chciałabyś się zrelaksować, to polecam książki. Na tej stronie taniaksiazka/pl/seria/w-drodze-do-emaus znajdziesz mnóstwo książek, również podróżniczych. Może któryś tytuł zainspiruje cię do planowania wczasów?

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Gdzie zaplanować wczasy z dziećmi?

Post autor: nosleep »

Moim zdaniem najlepsza opcja to wakacje nad morzem. Dzieciaki uwielbiają zabawy w pisaku i wodzie, więc można cały dzień spędzić na plaży i na pewno najmłodsi się nie będą nudzić. My z reguły wybieramy takie mniej popularne miejscowości nadmorskie, gdzie nie ma zbyt dużego tłoku. Bardzo fajne są noclegi Wicie. To niewielka wieś nad Bałtykiem, z piękną i czysta plażą.

Aśka
Posty: 352
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Gdzie zaplanować wczasy z dziećmi?

Post autor: Aśka »

Pamiętaj również o niezbędnym narciarskim wyposażeniu. Z pewnością przydadzą Ci się rękawice narciarskie czy google narciarskie . Duży wybór takich akcesoriów znajdziesz na zdrowie-info/pl/jak-wybrac-gogle-narciarskie/ poczytaj co i jak i zobaczycie ze wybierzecie idealny produkt dla siebie

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Gdzie zaplanować wczasy z dziećmi?

Post autor: kasiunia »

Dla nas nie ważne gdzie ważne jest jednak by woda była w pobliżu. Mamy swoje miejsce gdzie jeździmy prawie co rok - to Chorwacja. Wspaniałe miejsce na letni wypoczynek. Dodatkowo ważnym argumentem jest fakt ,że w około 12 godzin jesteśmy w stanie dojechać tam samochodem. Dzięki podróży samochodem możemy zabrać ze sobą wiele ważnych rzeczy , w tym apteczkę podróżną. Muszą w niej bezwzględnie znaleźć się tabletki na ból gardła ,bo infekcje gardła są dość częste , szczególnie u naszych dzieci.

ODPOWIEDZ