Skąd bierzecie pomysły na świateczne prezenty dla dzieci?

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Skąd bierzecie pomysły na świateczne prezenty dla dzieci?

Post autor: imma34 »

Skąd bierzecie pomysły na świateczne prezenty dla dzieci?
macie jakies sprawdzone sklepy, marki czy w ogóle inspiracje na taki prezent?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Re: Skąd bierzecie pomysły na świateczne prezenty dla dzieci?

Post autor: Tyczka »

Wiesz co, jesli chodzi o same pomysły na prezenty, to najczęściej dostarczają mi ich dzieci i ich aktualne pasje.
Czasem szukam pod kątem ich ulubionych bajek, jak mają falę, a czasem widzę, że majsterkowanie je wkręca, klocki, puzzle itd i podobnych szukam prezentów. Czyli typowo patrzę na potrzeby dzieci.
A co zakupów to sprawdź sobie stronę: boże narodzenie gazetka - mają taki wybór różnych gazetek promocyjnych z wielu sklepów, Lidla, Auchana, Carrefoura, Biedronki itd,że jak sobie dobrze pooglądać to na pewno się trafi i na coś, co odpowiada zainteresowaniom pociechy i jednocześnie jest w fajnych cenach, tak ze wręcz widzisz oszczędności i nie wydajesz za wiele.
:)

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Skąd bierzecie pomysły na świateczne prezenty dla dzieci?

Post autor: patka »

Polecam odwiedzić księgarnię edukacyjną Eduksięgarnia: eduksiegarnia/pl/ . Znajdziecie tam wiele propzoycji prezentowych dla Waszych dzieci. Są to między innymi najróżniejsze książki edukacyjne, ale też gry czy zabawki.

Kajka
Posty: 29
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:16 pm

Re: Skąd bierzecie pomysły na świateczne prezenty dla dzieci?

Post autor: Kajka »

Takich pomysłów można znaleźć bardzo dużo. Wszystko zależy od tego ile chcemy na dany prezent przeznaczyć. Bo niestety ceny są bardzo różne przez to coraz częściej czekamy na różnego typu wyprzedaże. I tak chociażby na tej stronie magazyn.ceneo/pl/artykuly/cyber-monday-prezenty-dla-dzieci możemy przekonać o bardzo dużej akcji promocyjnej. Być może dzięki temu uda nam się kupić coś fajnego w super cenie

Domis3223
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:59 pm

Re: Skąd bierzecie pomysły na świateczne prezenty dla dzieci?

Post autor: Domis3223 »

Dla mnie prezent dla dziecka jest chyba najłatwiejszy, jeżeli mówimy o zabawkach to mam jeden sprawdzony erli/pl/kategoria/zabawki-samochody-i-pojazdy/1744 sklep internetowy, z którego korzystam. Zawsze znajdę tam cos fajnego, co akurat mogłabym kupić dla swoich pociech. Jest to fajne miejsce dla mnie jeśli chodzi o zakupy świąteczne, bo mogę prezenty dla połowy rodziny, czyli dzieci kupić w jednym miejscu.

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Skąd bierzecie pomysły na świateczne prezenty dla dzieci?

Post autor: Rysia »

Bardzo lubię kupować prezenty dla dzieci. Szczegolnie gdy trafiam na takie oferty jak ta tu taniaksiazka/pl/prezenty/najlepsze-prezenty-dla-dzieci-pod-choinke Bardzo mądrze przygotowana oferta, gdzie bez problemu dopasuje się prezent do wieku dziecka. Sprawdźcie sami, bo to też okazja na prezenty w cenach niskich - promocyjnych.

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Skąd bierzecie pomysły na świateczne prezenty dla dzieci?

Post autor: aklinka »

Z zainteresowań dziecka, widać mniej więcej czym najbardziej lubi się bawić :) Moje dziecko to uwielbia lalki wszelkiej maści dlatego też na święta dostanie miniland lalki i jestem pewna, że się ucieszy :) Ja jak byłam mała to latami się takimi zabawkami bawiłam i niczego więcej nie potrzebowałam

bogna45
Posty: 84
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:13 pm

Re: Skąd bierzecie pomysły na świateczne prezenty dla dzieci?

Post autor: bogna45 »

Najlepiej kupować zabawki zgodne z zainteresowaniami dziecka. Wystarczy popatrzeć czym się interesuje, co zbiera, kolekcjonuje i wtedy nie ma problemu z wyborem zabawki. A że w sklepach są takie cuda jak np. ten zabawkiiszkola/pl/pl/p/GORYL/676 goryl, to niezależnie od zainteresowań coś się znajdzie dla malucha. Najłatwiej szukać zabawek w sieci.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Skąd bierzecie pomysły na świateczne prezenty dla dzieci?

Post autor: daga »

Ja się inspiruję tym, co jest w sieci. Tak mi jest prościej, ale też mogę po prostu sprawnie zadziałać. I nie ma problemów, jeśli chodzi o jakieś nie domysły, bo w końcu na wszystko u dziecka przyjdzie pora. Ale na pewno zabawki dla dzieci to dobry wybór, to planuję im pokupować co roku. Na pewno młodszym.

kobietki33
Posty: 809
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Skąd bierzecie pomysły na świateczne prezenty dla dzieci?

Post autor: kobietki33 »

:)

ODPOWIEDZ