wózek

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

wózek

Post autor: yuka »

Jaki wózek dziecięcy kupić?

roberyt
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 08, 2020 8:39 pm

Re: wózek

Post autor: roberyt »

Ja chciałam postawić na jakiś dobry wózek, najlepiej od polskiego producenta i w końcu kupiłam wózek od Coletto, model Emporio, który wygląda dokładnie tak: coletto/pl/produkt/83/emporio. To jest idealny wybór jak chcecie wózek wielofunkcyjny, który będzie stabilny, bo koła ma amortyzowane, jest wentylacja, no i nie waży zbyt wiele, więc sama bez problemu go transportuję po schodach :). Podoba mi się niesamowicie, dobrze też się sprawuje i prezentuje, jest pięknie wykończony, polecam serdecznie.

Lidia_902
Posty: 1
Rejestracja: pn lis 30, 2020 9:38 am

Re: wózek

Post autor: Lidia_902 »

Ja od siebie mogę polecić wózek od insevio/com/, ponieważ spełnia wszystkie moje oczekiwania, jest bardzo praktyczny i sprawdza się super w każdym terenie. Do tego posiada funkcje wentylacji gondoli, czy nawet można dopasować materac do wzrostu malucha :) Wózek z kolekcji Dolphin w wersji 2w1 jest naprawdę rewelacyjny!

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: wózek

Post autor: nero »

Teraz jest już tak mroźnie, że my bez śpiworka w wózku na spacery się nawet nie wybieramy. Śpiwór to nasze podstawowe wyposażenie, postawiłam przy tym oczywiście na produkty najwyższej jakości. Ja go kupiłam od producenta Makaszka z ich sklepu internetowego: makaszka/pl/akcesoria/akcesoria/spiworek-premium-0-18-miesiecy.html. Dostępne u nich śpiworki maja korzystne ceny, wyglądają przepięknie, ale przy tym super działają, polecam serdecznie.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: wózek

Post autor: kendal »

Zgadzam się, wybór wózka dla naszej pociechy to nie lada wyzwanie. Mnie bardzo zależało na funkcjonalności a zarazem dobrej cenie, więc oglądałam głównie wózki wielofunkcyjne 3w1 Junama w sklepach internetowych i właśnie na taki wózek ostatecznie się zdecydowałam.

kraksa
Posty: 105
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: wózek

Post autor: kraksa »

Zgadza się, ja tak kupiłam świetny wózek od x-landera, wystarczy wejść na stronę producenta i można o wszystko wypytać na livechacie, można też zamówić prezentację na żywo online albo po prostu zamówić wózek na próbę do domu, w końcu to nic nie kosztuje a sprawdzisz dokładnie czy Ci odpowiada

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: wózek

Post autor: haanka »

Cavoe ma super wózki, my wybraliśmy OSIS :) Jest lekki, kompaktowy, ma przekładane siedzisko i co lepsze - składa się razem z nim bez względu na to czy jest zamontowane przodem czy tyłem do kierunku jazdy :)

ODPOWIEDZ