Ubranka dla dziecka

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Ubranka dla dziecka

Post autor: Dominiśka »

W ostatnim czasie zamówiliśmy bardzo ładny i wygodny kaftanik dla noworodka, który był dostępny w pinokio/pl/kaftaniki-niemowlece-dla-dziewczynki . Szczerze mówiąc oferta bardzo mi się spodobała, wybór jest bardzo duży, a oferowane ubranka są po prostu prześliczne.

zuzula12
Posty: 1505
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Ubranka dla dziecka

Post autor: zuzula12 »

Ja widziałam ostatnio super ofertę na śpiworek do spania dla rocznego dziecka to świetna opcja dla dziecka. I dla rodzica tez. Dziecko śpi spokojnie bo jest mu wygodnie i ciepło a rodzić śpi bo nie musi się o swoją pociechę martwić. Sprawdźcie na oferty i zamawiajcie. Polecam.

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Ubranka dla dziecka

Post autor: Lana »

Jest w sieci sklep, który warto sprawdzić. To txm/pl. Bardzo szeroki asortyment odzieży dziecięcej. Zarówno chłopięcej, jak i dla dziewczynek. I do tego świetne ceny. Popatrzcie np. na ceny sukienek txm.pl/dziecko/ubrania/sukienki . Moim zdaniem rewelacja. Każdy znajdzie coś dla siebie.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Ubranka dla dziecka

Post autor: kendal »

Teraz, kiedy pogoda za oknem nie sprzyja, warto zadbać o ciepłe ubrania dla dzieci. Każde wyjście z domu to powód, aby ubrać różowy komin golf i czapka dla dzieci. Te ze sklepu robik.radom/pl/glowna/14171-rozowy-komplet-zimowy-dziewiarski-czapka-z-pomponami-komin-golf-5904220012308.html są naprawdę świetne :) Dla dziewczynki jak znalazł.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Ubranka dla dziecka

Post autor: jula »

Ja bardzo szybko zaczęłam kompletować wyprawkę. Największym wyzwaniem dla nas był wózek. Mieszkamy na wsi, pięknych terenów nie brakuje, ale też są dość trudne. Dlatego chciałam mieć wózek z amortyzatorami i piankowymi, dużymi kołami, które mi się nie przebiją. Wybór padł na Axo z cavoe.eu/ Spełnia moje oczekiwania i wygląda obłędnie. To solidny wózek w bardzo dobrej cenie.

Inaka
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 09, 2020 10:09 am

Re: Ubranka dla dziecka

Post autor: Inaka »

Bardzo fajny asortyment ma sklep MyPrincess. Jeśli chodzi o ubrania dla dziewczynek to ogromny wybór jest. Rzućcie okiem tu myprincess/pl . Sukienki, spodenki, bluzeczki, dresiki - wszystkie z wysokiej jakości materiałów, trwałe i w bardzo dobrych cenach moim zdaniem.

bastylia
Posty: 111
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Ubranka dla dziecka

Post autor: bastylia »

a gdzie kupujecie teraz ubranka?

minella
Posty: 166
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Ubranka dla dziecka

Post autor: minella »

Jeśli chodzi o ubranka dla dziecka to trzeba zwracać uwagę na materiały z których są zrobione i ja bym jednak w takich https://www.smyk.com/ sklepach radziła kupować, bo tam mają rzeczy dla dzieci sprawdzone i bezpieczne

Awatar użytkownika
IseVire
Posty: 6
Rejestracja: pt lip 28, 2023 8:23 pm

Re: Ubranka dla dziecka

Post autor: IseVire »

Warto poszukać ofert w internecie.
Ja sobie poczytam, bo życie jest krótkie.

ODPOWIEDZ