Problemy z zajściem w ciążę

Klaudia
Posty: 28
Rejestracja: wt maja 19, 2020 9:51 am

Problemy z zajściem w ciążę

Post autor: Klaudia »

Otóż właśnie to. Niestety mamy pewne problemy aby zajść w ciążę, dlatego też staramy się znaleźć jakieś w miarę skuteczne rozwiązanie naszego problemu. Jak zwykle przeglądałam internet i tak też natrafiłam na tę stronę lekarzebezkolejki/pl/blog/jak-przeprowadza-sie-inseminacje/w-1006 na której to opisują inseminację. Jak dotąd w ogóle nie braliśmy takiego rozwiązania pod uwagę, ale uważam że warto spróbować.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Problemy z zajściem w ciążę

Post autor: Kamila »

Do ciąży warto się przede wszystkim dobrze przygotować. Na stronie internetowej mustela/pl/mustela-blog/21-tydzien-ciazy-kalendarz-ciazy znajdziecie bardzo fajny kalendarz ciąży, w którym zostały opisane różne objawy, których można się spodziewać, etapy rozwoju dziecka itp. Polecam sobie poczytać w wolnej chwili.

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: Problemy z zajściem w ciążę

Post autor: Draksa1981 »

Problemy z zajściem w ciąże, mogą być powiązane z zapaleniem miejsc intymnych u kobiet jest to bardzo częsta dolegliwość, która niejednokrotnie odbiera przyjemność ze współżycia. Na tego typu dolegliwości można stosować octenisept/pl/c/zastosowanie/infekcje-intymne-u-kobiet/, który powinien złagodzić objawy bez wizyty u lekarza.

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Problemy z zajściem w ciążę

Post autor: brukselka »

ja mialam problemy z zajsciem w ciaze, ale w koncu nam sie udalo! moje szczescie bylo przeogromne... odkad sie dowiedzialam, ze jestem w ciazy, to tylko o tym myslalam i nie moglam sie doczekac, az powitam malucha na swiecie! :) wybralam do porodu szpital Medicover, chcialam, zebysmy mieli zapewniona jak najlepsza opieke i warunki

pitterka
Posty: 23
Rejestracja: wt lut 23, 2021 9:49 pm

Re: Problemy z zajściem w ciążę

Post autor: pitterka »

jak miałam problemy z zajściem w ciąże ginekolog polecił mi brać Ovarin. Suplement ten pomaga wyregulować gospodarkę hormonalna, łatwiej zajśc w ciąże jak z hormonami jest wszysko ok

kraksa
Posty: 105
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: Problemy z zajściem w ciążę

Post autor: kraksa »

U mnie okazało się że to endometrioza uniemożliwia mi zajście w ciążę. Po diagnostyce w szpitalu Medicover zostałam zakwalifikowana na zabieg jej usuwania i teraz jest wszystko na dobrej drodze, dr Jacko mówi że mam szanse na macierzyństwo

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: Problemy z zajściem w ciążę

Post autor: Draksa1981 »

W moim przypadku problem z zajściem w ciążę był spowodowany przez grzybice pochwy. Dzięki stronie zagojeni/pl/otarcia-skaleczenia-stluczenia/infekcje-miejsc-intymnych-jest-na-to-sposob/, udało mi się znaleźć skuteczny lek. Wyleczyłam infekcje i po 3 miesiącach na teście ciążowym były już 2 kreski. W ciąży też stosowała ten lek profilaktycznie przy pierwszych objawach infekcji.

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Problemy z zajściem w ciążę

Post autor: aklinka »

Może być naprawdę wiele przyczyn problemów z zajściem w ciążę. U nas do końca nie wiem co to było, ostatecznie wyszła ciąża po 40 roku życia i to będzie nasze pierwsze dziecko. Nieco się martwię czy będzie zdrowe, dlatego po 10. tygodniu wykonam nieinwazyjny test prenatalny NIFTY pro

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Problemy z zajściem w ciążę

Post autor: jankat »

Przyczyny problemów są różne na prawdę różne ;) Znam takie przypadki, gdzie wszystko siedziało w psychice ;) Szczerze zainteresowany lekarz i taki do którego można zadzwonić o każdej porze dnia i nocy jak coś się dzieje to moim zdaniem podstawa, tak jak w klinice parnes. Mają najnowocześniejszy sprzęt do badań i do tego naprawdę zaangażowany wyrozumiały personel. To moja druga klinika, w pierwszej się nie udało w parens - tak :)

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Problemy z zajściem w ciążę

Post autor: furka »

Oczywiście zgadzam się z Tobą, że zdrowie to ważna rzecz, dlatego stale musimy o nie dbać. Ważne jest też to, aby nie lekceważyć swoich objawów, tylko od razu w razie różnych dolegliwości udać się z tym do specjalistów, a zwłaszcza jak się jest w ciąży. Jeśli chodzi o recepty, to nie trzeba się umawiać na wizytę, żeby je przedłużyć. Polecam artykuł na ten temat https://fareclasklep.pl/jak-przedluzyc- ... u-lekarza/

ODPOWIEDZ