Beciki niemowlęce

Awatar użytkownika
Uraja59
Posty: 92
Rejestracja: pt gru 13, 2019 8:01 pm

Beciki niemowlęce

Post autor: Uraja59 »

Jeżeli szuka ktoś rożki albo beciki niemowlęce to zdecydowanie polecam ten sklep. Mają oni najwyższej jakości produkty w świetnych cenach! Wasze dzieci będą zadowolone. Sam skorzystałem z ich oferty i jestem zachwycony! Szczerze polecam każdemu kto ma niemowlaka!
Tak długo jak będziesz przejmował się tym, co sądzą o tobie inni, mają cię w ręku. Dopiero kiedy przestaniesz wypatrywać uznania z zewnątrz, będziesz panem samego siebie.

jalinka
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:55 pm

Re: Beciki niemowlęce

Post autor: jalinka »

O fajnie, poszperam sobie właśnie robię powoli wyprawkę, a połowy rzeczy to jeszcze nie mam. Bardzo się boję, że po porodzie nie będę mogła karmić piersią, że nie będzie pokarmu. Może wiecie jak pobudzić laktacje ? Pewnie macie już jakieś doświadczenie, a każda wskazówka na pewno się przyda.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Beciki niemowlęce

Post autor: modnisia34 »

Jak szukasz również wyprawki dla dziecka do szpitala to polecam zakup laktatora, na stronie jaką jest vsimed/pl/e-sklep/laktatory/laktator-elektryczny-2-fazowy-lakta-zoe/ Znajdziesz bardzo ciekawą ofertę na dwufazowy laktator który swoją prtacą zbliżoną do ssania dziecka pobudzi laktację w twoich piersiach. Możesz również skorzystać z buteleczki 180ml dołączonej do zestawu i odessać pokarm na noc.

Awatar użytkownika
alferek
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 9:24 pm

Re: Beciki niemowlęce

Post autor: alferek »

Bardzo ciekawe propozycje. Te forum jest naprawdę przydatne.
Nie mogę żyć bez mego życia! Nie mogę żyć bez mojej duszy!

Karcia
Posty: 21
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:03 pm

Re: Beciki niemowlęce

Post autor: Karcia »

Becik niemowlęcy z pewnością przyda się dla dziecka mojego brata, ale przede wszystkim myślę żeby wybrać jakieś ciuszki z tej kolekcji 51015kids.eu/niemowlak-0-2-lat . Bratowa mówiła, że najbardziej się przydadzą, bo inne rzeczy z wyposażenia to już mają. Sama nie wiem co bym jeszcze mogła zamówić takiemu maluchowi. A może mi podpowiecie? Będę bardzo wdzięczna za każdą poradę.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Beciki niemowlęce

Post autor: matra »

@jalinka Z takimi pytaniami najlepiej zgłosić się do poradni laktacyjnej. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z fundacjameritum/com/poradnia-laktacyjna w Sosnowcu. Tam na pewno otrzymacie profesjonalną pomoc.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Beciki niemowlęce

Post autor: hannah »

Najróżniejsze akcesoria niezbędne przy kompletowaniu wyprawki dla dziecka znajdziesz w sklepie internetowym MrBobas: mrbobas/pl/bawelniana-opaska-niemowleca-colorstories-mom-and-me . Możesz więc zrobić wygodne zakupy bez wychodzenia z domu. Uważam, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

ODPOWIEDZ