Wyprawka dla maluszka

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Wyprawka dla maluszka

Post autor: kendal »

Co powinno znaleźć się w wyprawce dla maluszka? Dokupiłam ostatnio ten żel gengigel/pl/ na ząbkowanie, bo poleciło mi go kilka osób. Niemniej jednak, możliwe że jeszcze o czymś zapomniałam. Podacie mi swoje listy, który zdały egzamin?

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: Kamila »

Jeśli nie możecie lub nie chcecie karmić piersią, to w wyprawce powinno się również znaleźć jakieś dobrej jakości mleko dla niemowlaka. Które z tych dostępnych na rynku jest Waszym zdaniem najlepsze? Czy ktoś z Was miał może do czynienia z mlekiem Hipp?

beciaxyz
Posty: 118
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:22 am

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: beciaxyz »

Jak dla mnie oczywiście wózek, to podstawa :) Warto kupić go wcześniej i mieć spokojną głowę, że jest już wszystko gotowe. Ja mam wózek od insevio/com/ i sobie go chwalę. Spacerówka bardzo szybko i łatwo składa się do poręcznego przenoszenia. Sama konstrukcja wózka jest lekka, gondola bardzo ładnie zrobiona i wykonana. Nie mogę się doczekać aż będziemy z niego korzystać codziennie na spacerach. W sklepie dokładnie go oglądaliśmy i testowaliśmy, był chyba najlepszy ze wszystkich oglądanych.

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: Draksa1981 »

Kompletując wyprawkę dla dziecka, nie można zapomnieć o kremie na odparzenia pachwin. Z racji tego, że pampersy nie dopuszczają zbyt dużo powietrza do skóry dziecka, często jest ona zaczerwieniona. Warto wtedy stosować octenicare/pl/zastosowanie/odparzenia-skory/, który złagodzi odparzenia skóry.

kraksa
Posty: 105
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: kraksa »

Wiadomo że z wyprawki najważniejszy jest oczywiście wózek i dobrze jest wybrać go już wcześniej a potem na koniec już tylko zamówić online żeby dotarł na czas. Tak zamawiałam x-landera bezpośrednio od producenta

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: haanka »

no tak, bez wózka ani rusz :) my kupiliśmy OSIS z firmy Cavoe :) jest super, ma przekładane siedzisko w obie strony, składa się razem z nim. Lekki, kompaktowy, z lekkimi kołami i mocnym stelażem. typowo miejski, fajnie się prowadzi.

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: Aśka »

J a na szczęście mam sporo rzeczy po najmłodszym dziecku dlatego nie muszę całej wyprawki kompletować, chociaż nie planowałam ciąży. Muszę tylko dokupić wózek i kilka nowych ubranek myśl i jeszcze monitor oddechu monitoroddechu/pl

kochanka
Posty: 76
Rejestracja: pt lis 27, 2020 4:41 pm

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: kochanka »

Moja znajoma jest na etapie kompletowania wyprawki i trzeba przyznać, że w obecnych czasach to wybór jest ogromny. Kilka dni temu podesłałam jej link firmy-godne-polecenia/pl/apteki-f13/wyprawka-dla-noworodka-t21.html żeby poczytała co inne kobiety mają w planach kupić lub już to zrobiły.

korka
Posty: 254
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: korka »

Widzę, że nie tylko ja przeszukuję internet by dowiedzieć się, co najlepsze będzie dla maleństwa :) Niestety już w szpitalu okazało się, że nie dam rady karmić piersią, mleka było za mało, dlatego już tam rozpoczęłam poszukiwania i wpadłam na super artykuł moi-mili/pl/jesli-nie-piers-to-co/ - mega polecam sobie poczytać, bo logicznie przedstawia argumenty :)

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: roomia »

Warto sobie poczytać które mleko modyfikowane wybrać , w sieci nie brakuje artykułów na ten temat. Jednak trzeba wiedzieć, że wszystkie produkty dla maluchów są przetestowane i sprawdzone. Jednak nikt nie przewidzi jaka będzie preferencja smakowa dziecka więc trzeba testować :)

ODPOWIEDZ