Wyprawka dla maluszka

kasiakasiula
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:25 am

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: kasiakasiula »

Z racji zbliżających się chłodniejszych dni warto w wyprawce uwzględnić rękawiczki. Na przyszłość można też zaopatrzyć się w ładne śliniaczki. Ja zamawiam tutaj newyorkstyle/pl/pl/c/Rekawiczki-i-sliniaki/112 i sprawdzają się super. Jestem zadowolona, mogę śmiało polecić sklep :)

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: kajaa »

My zdecydowalismy sie na wózek dla dziecka z cavoe.eu/ Wybrałam model Osis. To typowo miejski wózek, nieduży, leciutki i zwrotny. Bez problemu radzi sobie na nierównych chodnikach. Można założyc w nim koła terenowe i sprawdzi się np. na plaży.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: hannah »

Pomyśl także o rozszerzaniu diety malucha. Od czwartego miesiąca możesz podawać mu słoiki HiPP Pierwsza Łyżeczka. Taki słoiczek 80 gram to akurat ilość idealna na jedną porcję. Produkty te możesz zakupić w sklepach takich jak Lidl czy Biedronka. Na pewno będziesz z nich zadowolona.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: patka »

Przy alergiach u malucha możesz pomyśleć o zakupie mleka modyfikowanego Bebilon AR ProExpert albo kaszki zbożowej Bebilon Alerlac. Poczytaj sobie koniecznie o tych produktach. Moim zdaniem jest to naprawdę świetne rozwiązanie. Znajdziesz je w każdej aptece DOZ.

agentka
Posty: 210
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: agentka »

A czy kupowaliscie zawczasu jakies zapasy pieluszek i chusteczek? Przy pierwszym dziecku pamietam, ze mielismy okropne przejscia z odparzeniami, wiec tym razem postawilismy na pieluszki naturalne Moltex, bez lateksu, balsamów i substancji zapachowych

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: jula »

Bardzo dużą popularnością ostatnio cieszą się wózki Cavoe - cavoe.eu/ My zdecydowaliśmy sie na miejski model Osis. Uważam, że ten wybór był strzałem w dziesiątkę. Wózek jest lekki, zwrotny i śliczny. Idealny do miasta. Maż tez jest zadowolony, bo wózek ma regulowana wysokość rączki a on jest dośc wysoki.

Julia66
Posty: 439
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: Julia66 »

Jak będziesz rozglądać się za wózkiem dla dziecka, polecam Riko nesa. W moim przypadku sprawdza się doskonale.

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: zuzula12 »

Kompletujecie wyprawkę dla swojego maluszka? Nie zapomnijcie o zakupie butelki do karmienia niemowląt Sama kupiłam taką butlę dlatego wam ją teraz szczerze polecam. Można w niej szybciej i łatwiej podgrzać pokarm a nie traci on swoich wartości odżywczych. To akcesorium które watro posiadać. Polecam.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: kendal »

Niestety ceny produktow niezbędnych do wyprawki, bardzo się różnią. Dlatego przed zakupami warto zrobić rozeznanie i wybrać najlepszą ofertę. Ze swojej strony mogę wam polecić sklep tamaja/pl/ bo mają naprawdę świetny asortyment, a przy tym przystępne ceny.

kasiakasiula
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:25 am

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: kasiakasiula »

Ja postawiłam przede wszystkim na kosmetyki odpowiednio dobrane do potrzeb skóry mojego malucha. Znalazłam je na stronie mustela/pl/ i polecam każdej mamie, bo są naprawdę delikatne i nie podrażniają. Można znaleźć je w dobrej cenie :)

ODPOWIEDZ