Wyprawka dla maluszka

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: jula »

A co powiecie na nakolanniki do raczkowania? Zastanawiam się nad zamówieniem tego gadżetu. Nasza córka od niedawna raczkuje i ma pozdzierane kolanka. Szkoda mi jej. Wiem, że nie powstrzymam jej przed raczkowaniem nawet nie chcę, ale chciałabym jej jakoś pomóc zeby sobie nie robiła krzywdy.

Kamilla36
Posty: 165
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: Kamilla36 »

Jeśli szukałabyś wózków, to zwróć uwagę na te od marki EasyGo. Sama teraz wybieram wózek dla malucha i ich wózki od razu mnie zainteresowały. To rzadko spotykane połączenie jakości i niskiej ceny! W moim przypadku wybór padnie na miejską Minimę Plus. A ciebie, który najbardziej przekonuje?

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli o mnie chodzi, to ja najczęściej wszelkiego rodzaju zakupy dla moich dzieci robię przez internet. Ostatnio udało mi się znaleźć całkiem spory wybór jeżeli chodzi o pieluchy jednorazowe na stronie tej firmy bee/pl/producent/pampers . Jeżeli wcześniej o nich nie słyszeliście, to koniecznie sobie tam zerknijcie. Myślę że nie będziecie rozczarowani ich asortymentem.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: kendal »

A co w przypadku katarku u maluszka? Jak sobie z tym radzicie? Ja słyszałam, że warto kupić aspirator do noska i właśnie w oko wpadła mi oferta helpmedi/com/pl/kategoria-produktu/ciaza-i-dziecko/ Jestem ciekawa, czy ktoś z was już korzystał z ich asortymentu?

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: roomia »

Nie zapomnijcie w takim razie zakupić chustki i golfy by chronić szyjkę maluszka. Teraz potrafi być już naprawdę bardzo chłodno i lepiej by przeziębienie nie złapało

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: kendal »

Jeśli szukacie sprawdzonych produktów dla swoich pociech, to ze swojej strony polecam: babythings/pl/ Znajdziecie tutaj wiele poleceń oraz rankingów. Naprawdę polecam.

furka
Posty: 500
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: furka »

Wszystkie produkty, które kupujesz dla dziecka powinny być dobrej jakości. Szczególnie przyłóż się do wyboru wózka. Jeśli wybierzesz rozsądnie, posłuży Ci całe 3 lata. Moim zdaniem godne uwagi są wózki od marki Riko - ich jakość, wytrzymałość i pomysłowe rozwiązania sprawiają, że to wózek na całe wózkowanie. Sama chcę kupić dla dzieciątka model Basic Pastel - jeden z tańszych.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli potrzebna byłaby wam porządnie wykonana kołderka muślinowa dla waszego dzieciątka, to myślę, że tutaj https://mulinek.pl/posciel-muslinowa-z- ... y-roz.html bez wątpienia znajdziecie największy wybór tego typu produktów. Jest ona wykonana z bezpiecznego i delikatnego materiału, a w środku znajduje się wypełnienie z włókien silikonowych, które nie wywołują żadnych reakcji alergicznych. Dodatkowym plusem jest fakt, że można ją normalnie prać w pralce i nie zmienia ona swojego kształtu

Julia66
Posty: 439
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: Julia66 »

Ważne jest to, aby wybrać odpowiedni wózek. Pomyśl o terenach po jakich będziesz spacerować i w jaki sposób będziesz korzystać z wózka. Ja po takich rozmyślaniach zdecydowałam, że najlepiej zrobię kupując EasyGo Minimę Plus - miejski, lekki wózeczek :)

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: patka »

Wszystko też zależy od tego, w jakim wieku jest dziecko. Jeśli mówimy o maluchach to bardzo dobrym rozwiązaniem dla alergika może być także kaszka zbożowa bezglutenowa Bebilon Alerlac. Można ją też zastosować w alergii na białko krowie lub sojowe. Produkt ten możecie podać dzieciom od czwartego miesiąca życia.

ODPOWIEDZ