Badania.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Badania.

Post autor: AniaSania »

Dla dziecka konieczna jest na pewno też wyprawka olsztyn. Można kupić wszystko w sieci. To wygodny sposób, by kupić produkty dla dziecka.

Julia66
Posty: 444
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Badania.

Post autor: Julia66 »

Nie wiem, jakie badania konkretnie Was interesują, ale jeśli są one związane ze sprawami neurologicznymi to jest świetny neurolog ze Śląska , który na pewno z Waszymi problemami będzie próbował się uporać. Szybka reakcja z naszej strony, jeśli dzieje się coś niepokojącego i odpowiednie podejście lekarza zawsze sprawiają, że z problemem zdrowotnym można poradzić sobie szybciej i łatwiej. Szukajcie specjalistów z polecenia, którzy mają dobre opinie i korzystajcie sobie z ich usług. Czasem nawet warto pojechać do innego miasta.

Kamilla36
Posty: 173
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Badania.

Post autor: Kamilla36 »

Kiedy jakiś problem bywa szczególnie uciążliwy, warto udać się na badania, albo chociaż skonsultować to z lekarzem rodzinnym, który pokieruje nas do specjalisty. Sama od jakiegoś czasu mam problemy ze snem i ze strony: brandvital.eu/aparaty-cpap-i-koncentratory-tlenu/problemy-ze-spaniem-5-najczestszych-powodow/ dowiedziałam się co może być ich problemów. Można tutaj znaleźć więcej artykułów o zdrowiu, a przy okazji kupić porządny sprzęt medyczny w dobrej cenie.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Badania.

Post autor: modnisia34 »

Jeżeli chcesz wykonać specjalistyczne badania to postaw na sprawdzone gabinety. Ja polecam ten gabinetusg/com/pl/kontakt/ gdzie oprócz dostępu do specjalistów masz pełen zakres USG które są bardzo przydatne. Na pewno nie zawiodą twoich oczekiwań i dostaniesz szybką pomoc.

banana
Posty: 51
Rejestracja: pt mar 12, 2021 11:47 am

Re: Badania.

Post autor: banana »

A co z badaniami prenatalnymi w ciąży? Ja sobie nie wyobrażam nie wykonywać takich badań. Sama chodziłam do pani doktor Rozmus-Warcholińskiej w Gyncentrum w Katowicach. To jedna z tych lepszych lekarzy, którzy interesują się stanem pacjenta.

minella
Posty: 167
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Badania.

Post autor: minella »

Też miałam niedawno badania w szpitalu medicover w kierunku endometriozy, sonovaginografia potwierdziła że choruję na tą chorobę, dobrze że tak wcześnie trafiłam do tych specjalistów i jestem teraz odpowiednio leczona

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Badania.

Post autor: jula »

USG wielu części ciała możesz wykonać tutaj machnica/pl/usg/ Ja byłam tam już m.in na usg tarczycy i jestem bardzo zadowolona. Staram się badać regularnie w końcu nie ma nic ważniejszego od zdrowia.

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Badania.

Post autor: furka »

Hej, ja muszę się umówić do okulisty, bo przydałoby mi się wymienić soczewki. Myślałam, żeby udać się do tej poradni citomed/pl/poradnie/okulistyka/zakres-uslug-19/refrakcyjna-wymiana-soczewki . Czy ktoś z Was jest u nich zapisany?

ODPOWIEDZ