Badania.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Badania.

Post autor: litovelek »

Mnie to przepisał badania moj lekarz rodzinny onlinejpmedica/com Naprawde szybko wszystko ogarnął i konkretnie no i w dobrej cenie.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Badania.

Post autor: jula »

Jeśli chcesz umówić się na badania prywatnie polecam to centrum medyczne polmed/pl/przewodnik-pacjenta/ Znajdziesz tam świetnych specjalistów i szeroki zakres usług. Moim zdaniem w dzisiejszych czasach leczenie prywatne to najlepsza opcja.

kraksa
Posty: 105
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: Badania.

Post autor: kraksa »

Ja też miałam takie antykoncepcjanamiare/pl/kalendarz-ginekologiczny-jakie-badania-nalezy-wykonywac/ badania przed dobieraniem hormonalnej antykoncepcji, moja ginekolog musiała się upewnić że jestem zdrowa i nie mam przeciwwskazań do jej stosowania

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: Badania.

Post autor: Draksa1981 »

Po badaniach na plecy zapisałam się do fizjoterapeuty. Dzięki programom dla fizjoterapeutów rsqphysio/com/ wizyta przebiegła sprawnie. Poinformowano mnie również, że mam elektroniczny dostęp do swojej dokumentacji medycznej. Fizjoterapeuta zalecił mi także kilka ćwiczeń do wykonywania w domu.

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Badania.

Post autor: furka »

Ja niedawno musiałem iść na badania do endokrynologa bo mnie mój lekarz rodzinny skierował. TUtaj cmp.med/pl/cmp-chmielna/endokrynolog-warszawa-chmielna/ prywatnie się udałem i szybko diagnozę postawił lekarz, widać że specjalistę dobrego tam zatrudniają. Także poradnię wam polecam.

kendal
Posty: 678
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Badania.

Post autor: kendal »

badania sa bardzo wazne, wtedy mozna szybko zadzialac i wdrozyc odpowiednie leczenie. Mi bardzo dokuczaly bóle brzucha, umowilam sie na wizyte do malaklinika/pl/ a podczas badania usg zdiagnozowala u mnie endometrioze. Pamiętajcie o tym, że zdrowie mamy tylko jedno.

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Badania.

Post autor: zuzula12 »

Codzienne podczas śniadania odwiedzam portal lifestylowy ksiegarka/pl/zakupy/jakie-funkcje-powinien-miec-zegarek-sportowy , na którym sprawdzam nowe artykuły, które dodają. Na stronie znajdziecie tematykę biznesu, motoryzacji oraz życia codziennego.

minella
Posty: 167
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Badania.

Post autor: minella »

Miałam niedawno usg z kontrastem czyli sonovaginografię w szpitalu medicover, robi się to badania w diagnostyce endometriozy i mogę powiedzieć że zdecydowanie bardziej niebezpieczne jest pozostawienie tej choroby bez leczenia niż kolejne usg

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Badania.

Post autor: modnisia34 »

Ze swojej strony mogę polecić Ci gabinet USG gabinetusg/com/pl/ można tam wykonać wiele specjalistycznych badań i nie tylko usg ale również można umówi się na wizytę z lekarzem specjalistą. Moja znajoma robiła tam badania i była bardzo zadowolona także polecam zajrzeć na ich stronę. Lepiej regularnie się badać niż potem być niemiło zaskoczonym.

mamonka
Posty: 74
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:38 am

Re: Badania.

Post autor: mamonka »

W trakcie ciąży na pewno nie powinno się pomijać żadnych badań wskazanych przez lekarza prowadzącego ciążę. Ja chodziłam na wszystkie, w tym badania prenatalne, które zalecił mi lekarz. Wykonałam je w Gyncentrum u pani dr Rozmus-Warcholińskiej - świetnej pani doktor.

ODPOWIEDZ