Plecaki do wózka

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Plecaki do wózka

Post autor: Pańcia »

Jako młoda mama chciałabym byc przygotowana odpowiednio do specerów z małym dzieckiem . od jakiegoś czasu interesują mnie plecaki do wózków. Widziałam, ze tutaj link.do/HHLWM , jest dostępnych kilka różnych modeli. Może któraś z was korzystała z takiego plecaka i podpowie mi czy opłaca się go kupować i czy jest praktyczny.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Plecaki do wózka

Post autor: Kamila »

Myślę, że lepszym wyjściem będzie jakiś fajny organizer, na przykład organizer la millou. Ja zamówiłam sobie taki w sklepie internetowym Popaopa/pl, gdzie wcale nie był on drogi :) Polecam więc również i Wam się tam rozejrzeć ;)

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Re: Plecaki do wózka

Post autor: oran »

Jeżeli szukacie fajnych kocyków, czy to do wózka, czy łóżeczka to milusie i bezpieczne dla maluchów znalazłam w sklepie internetowym Miku Miki - kocyki minky mikumiki/pl/kocyki-dla-dzieci. Kocyki można kupić online, w dobrej cenie. Jakościowo sa super. Moja mała używa go częściej jako przytulanki i uwielbia z nim spać, polecam.

Miłka
Posty: 10
Rejestracja: śr paź 14, 2020 11:45 pm

Re: Plecaki do wózka

Post autor: Miłka »

Kocyków dla malucha nigdy nie jest a dużo, takie jest moje zdanie :) mam ich kilkanaście :lol: Teraz idzie zima więc pamiętajcie też, że potrzebny będzie kombinezon zimowy niemowlęcy, uważam że nie musi być nowy. One są w większości bardzo dobrej jakości i spokojnie można kupić używany, jest bardzo przydatny bo szybko da się do niego zapakować szkraba i do wózka na spacer :)

nieraz
Posty: 6
Rejestracja: pn lis 09, 2020 5:45 pm

Re: Plecaki do wózka

Post autor: nieraz »

Ja miałam w zestawie razem z wózkiem, więc nie dokupywałam oddzielnie

ODPOWIEDZ