Wózek dla dziecka w wersji 2w1

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Wózek dla dziecka w wersji 2w1

Post autor: jankat »

Witajcie! Szukam wygodnego i bezpiecznego wózka dla swojego dziecka, najlepiej aby miał żelowe koła, do tego wentylację. Zależy mi również na wózku, który nie jest ciężki i nie zajmuje dużo miejsca. Na oku mam insevio/com/, bo widziałam go w sklepie i spełnia większość moich wymagań. Co o nim sądzicie?

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Wózek dla dziecka w wersji 2w1

Post autor: emeraldlady »

2w1 nie mam, ale mam używany wózek 3w1. Może coś takiego by cię zainteresowało?

kraksa
Posty: 105
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: Wózek dla dziecka w wersji 2w1

Post autor: kraksa »

Jak pasuje Ci używany to super! Ja kupiłam nowy ale chcę też swój wózek odsprzedać jak już nie będzie potrzebny. Najłatwiej teraz się kupuje wózki od x-landera bo wystarczy zamówić online i możesz go na spokojnie za darmo wypróbować w domu, fajnie bo nie kupujesz w ciemno

Kamilla36
Posty: 165
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Wózek dla dziecka w wersji 2w1

Post autor: Kamilla36 »

Musisz uważać, aby wybrać naprawdę taki, który posłuży Ci dłużej. Z własnego doświadczenia polecam Cavoe Osis, który jest do 22kg, więc starczy do końca wózkowania, a stosować można go już od pierwszych dni życia.

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Wózek dla dziecka w wersji 2w1

Post autor: Magnolia »

My mamy klasyczny, retro wózek, bo takie zawsze najbardziej mi się podobały. Wybraliśmy Lonex RETRO, ma fajne połączenie ręcznie plecionej wikliny z tkaninami w śliczne wzory. Same zobaczcie lonexsklep/pl/pl/p/Wozek-dzieciecy-Lonex-Classic-RETRO-2w1/47 Wózek ma lekka gondolę, 3-punktowe pasy bezpieczeństwa, składaną do małych rozmiarów ramę z kołami pompowanymi i wykonany jest w oparciu o tłumiące nierówności, klasyczne wahacze. Ogółem jest solidny i bezpieczny, bardzo jesteśmy zadowoleni z wyboru.

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Wózek dla dziecka w wersji 2w1

Post autor: Lana »

Widziałam, że duży wybór wózków jest na stronie Tulisie/pl. Zauważyłam, że wielu rodziców ostatnio decyduje się na wózki Kindercraft. Są one wygodne dla maluchów, a w tym sklepie dostępne są różne modele i wzory. Warto spojrzeć na ich ofertę, bo ceny są przystępne, a wybór duży. Dodatkowym plusem jest to, że część środków z każdej transakcji jest przekazywana organizacjom dziecięcym.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Wózek dla dziecka w wersji 2w1

Post autor: jula »

Mi ostatnio bardzo spodobała się wkładka bambusowa w jaskółki do wózka. Ktoś z was ma taką wkładkę? Będę zamawiała wózek w tym tygodniu i chciałabym kupić też od razu wkładkę i kocyk.

krysia1844
Posty: 65
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 10:52 am

Re: Wózek dla dziecka w wersji 2w1

Post autor: krysia1844 »

Bardzo wygodny materac i materiał wózka, gondola wykonana naprawdę solidnie, polecam zdecydowanie wózek od Venicci ;) Możecie go znaleźć na venicci/pl/. Długo szukałam właśnie takiego wózka, cieszę się, że go wybrałam, spisuje się naprawdę dobrze :)

bastylia
Posty: 111
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Wózek dla dziecka w wersji 2w1

Post autor: bastylia »

Ja też na swojego x-landera nie mogę narzekać, zamówiłam go do domu online na próbę ale spełnił moje oczekiwania w stu procentach więc zdecydowałam się na jego zakup. Fajnie że nie musiałam kupować w ciemno.

Julia66
Posty: 439
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Wózek dla dziecka w wersji 2w1

Post autor: Julia66 »

Porównałam wiele ofert wózków między sobą, ale najlepiej na ich tle wypadł EasyGo Virage Ecco. Z wyboru jestem w pełni zadowolona. Ma tak wiele zalet, że nie sposób ich wymienić. Polecam

ODPOWIEDZ