Koloryzacja 3D – niesamowity efekt gwarantowany

Bywalczynie salonów fryzjerskich z pewnością słyszały o jednym z najciekawszych zabiegów fryzjerskich ostatnich lat – koloryzacji 3D. Co to za zabieg i dlaczego zapewnia włosom tak niesamowity wygląd? Szczegóły w naszym artykule.

Czym jest koloryzacja 3D?

Ta kuracja wykonywana w najlepszych salonach takich jak Vanity Day Spa w Gdyni  uważana jest nowy trend we współczesnym fryzjerstwie. Na czym polega jej wyjątkowość? Koloryzacja 3D, w przeciwieństwie do niektórych niegdyś stosowanych zabiegów koloryzujących, zapewnia naturalne efekty. Włosy zyskują efekt trójwymiarowości i zaczynają wspaniale mienić się trójwymiarowymi refleksami niczym w promieniach słońca! Nie tylko zyskują piękny, nowy kolor, ale też wyglądają na grubsze. Dzięki nie można optycznie zwiększyć objętość włosów i rewolucyjnie zmienić wygląd swojej fryzury. Koloryzacja 3D świetnie wpasowuje się ogólniejszy trend odchodzenia od sztuczności – kobiety coraz częściej sięgają po takie środki koloryzacji czy makijażu, które delikatnie uwypuklają walory urody.

Porady eksperta

Decydując się na zabieg koloryzacji 3D, warto poszukać naprawdę doświadczonego i kreatywnego fryzjera, bo tylko wtedy będziemy mieć gwarancję, że nasza fryzura spełni wszystkie nasze oczekiwania. Kolory dobierane są za każdym razem indywidualnie do wyglądu i typu urody danej Klientki. Fryzjer po dobraniu odpowiednich kolorów, miesza ze sobą pigmenty, by stworzyć odpowiednią farbę. Zwykle jest to połączenie odcieni zimnych i gorących, dzięki czemu uzyskujemy efekt trójwymiarowego koloru włosów. Efekt głębi otrzymujemy poprzez nakładanie farby zgodnie z cięciem włosów. Dzięki temu nowy kolor na włosach będzie prezentował się nie tylko bardzo naturalnie, ale też modnie i wyraziście. A w zależności od kąta padania promieni słonecznych włosy jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki będą zmieniać swój wygląd! Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Was, że warto wybrać się na ten zabieg i zafundować swojej fryzurze wspaniałą metamorfozę.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*