Lampy Zuma Line – nowoczesny minimalizm i dekoracyjny przepych

Firma Zuma Line to silny gracz na rynku branży oświetleniowej. Jakie są jej atuty, jak zapracowała na swoją obecną pozycję i co oferuje swoim klientom?

Od lat charakterystyczne logo Zuma Line znane jest nie tylko szerokiemu gronu projektantów wnętrz, znawcom branży oświetleniowej ale również rzeszy wymagających klientów. Jest to marka rozpoznawalna, za którą stoją nierozerwalnie ze sobą związane doskonały design i wysoka jakość.

Zuma Line to firma z polskim kapitałem, która działalność pod swoją marką rozpoczęła w 2010 roku. Tylko kilka lat wystarczyło, aby stać się wiodącym graczem na rynku polskim i śmiało zdobywać kolejne rynki krajów europejskich. Jak to możliwe? Zuma Line postawiła na potrzeby klienta, oryginalny design i nieprzeciętną jakość. Swoje lampy tworzy w oparciu o najnowsze trendy, na bieżąco analizując rynek i zmieniające się preferencje. Od lat sama kreuje modę, dostarczając na rynek niebanalny i doskonały jakościowo produkt.

Zuma Line to firma, która wprowadza najwięcej nowości w każdym sezonie, jest obecna na największych imprezach branżowych w kraju jak Home Decor, Targi Światło jak i za granicą, choćby Light&Building we Frankfurcie.

Lampy Zuma Line można opisać stwierdzeniem: nowoczesny minimalizm i dekoracyjny przepych. Oznacza to, że każdy klient znajdzie tu coś dla siebie. Niezależnie, czy chcemy urządzić ultra minimalistyczne wnętrze loftu, tradycyjny salon czy nowoczesne biuro. Znajdziemy tu szeroki wybór lamp wiszących i żyrandoli, z kloszami szklanymi, kryształowym czy z delikatnej tkaniny. Znajdziemy wiele lamp stojących, zarówno okazałych, na marmurowych podstawach jak i bardzo delikatnych, filigranowych. Możemy wybierać spośród wielu kinkietów, i tych bardzo efektownych i tych skromnych, o geometrycznych kształtach. Mamy do dyspozycji spoty, listwy oświetleniowe, plafony. Oferta jest nie tylko szeroka ale również bardzo różnorodna, ale zawsze są to produkty z najwyższej półki. Czy oznacza to, że jest ona skierowana tylko do klienta premium? Zuma Line rozumie potrzeby swoich klientów i również dla tych z mniej zasobnym portfelem ma bardzo dobrą propozycję.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*