L’Oreal Volume Million Lashes – tusz do rzęs, który zapewni Ci efekt wachlarza rzęs niczym u motyla. Poznaj jego możliwości!

Długie, grube i zalotnie podkręcone rzęsy to marzenie bardzo dużej ilości kobiet na całym świecie. W związku z tym, że w “naturze” występują one bardzo rzadko, panie cały czas szukają sposobów na to, by sztucznie je wydłużyć lub zwiększyć ich objętość. Dlatego też tak popularne stały się w ostatnim czasie zabiegi przedłużania i pogrubiania rzęs w gabinetach kosmetycznych, a także stosowanie domowych metod, pobudzających rzęsy do wzrostu. Jednak naprawdę skuteczny sposób na piękne, grube i zalotne rzęsy jest na wyciągnięciu naszej ręki - efekt wyraźnie zwielokrotnionych rzęs jest nam w stanie zapewnić maskara Volume Million Lashes od marki L’Oreal Paris. Zobacz, w czym tkwi jej wyjątkowość i dlaczego warto wybrać ją zamiast skomplikowanych zabiegów kosmetycznych!

Przedłużanie i pogrubianie rzęs wychodzi z mody

Gdy metody sztucznego przedłużania i pogrubiania rzęs pojawiły się w ofertach praktycznie wszystkich salonów kosmetycznych, panie bardzo chętnie z nich korzystały, uważając, że jest to jedyny skuteczny sposób na piękne rzęsy bez wysiłku. Dziś jednak okazuje się, że “sztuczne rzęsy” nie tylko osłabiają naturalną strukturę naszych delikatnych włosków, ale też coraz częściej zostają wypierane przez bardziej naturalne metody wzmacniania rzęs. Dla współczesnych kobiet coraz ważniejsze staje się to, by ich wygląd był jak najbardziej naturalny i pozbawiony widocznego, a tym samym przerysowanego efektu.

Tusz do rzęs – Twój największy sprzymierzeniec!

Oczywiście, naturalne wzmacnianie cienkich i delikatnych rzęs np. przy pomocy olejku rycynowego, jest jak najbardziej wskazane przy naszych staraniach o “efekt motylich rzęs”, aczkolwiek trzeba przyznać, że pełne rezultaty takiej kuracji będą widoczne tylko i wyłącznie w połączeniu z dobrym tuszem do rzęs. Przy jego zakupie musimy zwrócić uwagę nie tylko na jego skład czy pełnione przez niego funkcję, ale też szczoteczkę, która powinna dokładnie rozczesywać włoski – to gwarancja naszego sukcesu, bowiem sklejone rzęsy wydają się optycznie cieńsze i słabsze.

L’Oreal Volume Million Lashes – opinie o tuszu do rzęs

Na rynku kosmetycznym znajdziemy bardzo dużą ilość maskar, które zostały przeznaczone do wydłużania czy zwiększania objętości naszych rzęs. Jednak przed zakupem warto przede wszystkim zapoznać się z opiniami na temat danego produktu – i w tym przypadku tusz do rzęs L’Oreal Volume Million Lashes praktycznie nie ma sobie równych. Panie, które miały okazję przetestować tę maskarę, przyznają, że zapewnia im ona wyrafinowany makijaż oka z efektem ekstremalnie zwielokrotnionych rzęs. Użytkowniczki tej maskary zachwyciła unikalna szczoteczka Millionizer, która sprawia, że rzęsy są 3 razy grubsze, a przy tym dokładnie rozdzielone i pozbawione nieestetycznych grudek. Panie równie chętnie korzystają z maskary Volume Million Lashes, co z jej bardziej “uczernionej” wersji L’Oreal Volume Million Lashes So Couture, zapewniającej wyjątkowy makijaż oka w ultra czarnej odsłonie.

Jak skutecznie zwiększyć objętość swoich rzęs makijażem?

Samo posiadanie dobrego tuszu tak naprawdę jeszcze nic nie znaczy – najważniejsze jest to, abyśmy potrafiły właściwie wykorzystać wszystkie jego możliwości. W stworzeniu efektu wachlarza rzęs kluczem do sukcesu jest odpowiednia aplikacja tuszu oraz wykonanie kilku innych technik makijażu.

  • Przed malowaniem rzęs warto poświęcić chwilę czasu na wykonanie dwóch kresek przy pomocy dobrego eyelinera – jedna powinna się znajdować na tuż przy linii rzęs, zaś druga wewnątrz oka na górnej powiece. Pamiętajmy, że im grubsza kreska na powiecie, tym optycznie lepszy efekt zwielokrotnienia rzęs.
  • Po namalowaniu kresek możemy przejść do nakładaniu tuszu – najlepiej wykonać to “zygzakowatym” ruchem od nasady aż po same końce.
  • Na naszych rzęsach powinny znaleźć się 2 warstwy tuszu, przy czym tą drugą powinnyśmy nakładać po delikatnym przeschnięciu tej pierwszej.
  • Jeśli przy malowaniu nasze rzęsy uległy sklejeniu, należy je dokładnie rozdzielić przy pomocy czystej szczoteczki. Zdecydowanie należy unikać stosowania tej samej szczoteczki, którą przed chwilą malowałyśmy rzęsy – może to spowodować, że na naszych rzęsach pojawi się kolejna (i całkowicie niepotrzebna) warstwa tuszu.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*