Makijaż permanentny ust, czyli jak poprawić wygląd warg bez używania botoksu

Piękne, malinowe, ponętne i równe wargi to synonim kobiecości. Jeden z kluczowych elementów twarzy, który może upiększyć całą buzię. Niestety, nie wszystkie kobiety zostały równo obdarowane przez Matkę Naturę i nie zawsze mogą pochwalić się nieskazitelnie pięknymi wargami

Polki najczęściej posiadają wąskie wargi, często niedoskonale równe i o bardzo jasnym kolorycie. Na szczęście mogą w łatwy sposób całkowicie odmienić wygląd swoich ust, dodając im objętości i koloru. W jaki sposób? Oczywiście poprzez makijaż permanentny ust.

Makijaż permanentny w salonie kosmetycznym J’adore

W salonie J’adore najlepsi linergiści wykonują profesjonalny makijaż permanentny warg. Precyzyjnie korygują kształt ust i optycznie je powiększają, a to wszystko bez użycia skalpela. Trwały makijaż polega na wprowadzeniu pod skórę barwnika, który utrzymuje się w niej przez kilka lat. Zabieg jest bardziej zbliżony do pracy malarza niż do operacji chirurga plastyka, a efekt daje zachwycający! Dowiedź się więcej o makijażu permanentnym na stronie http://jadoreinstytut.com/makijaz-permanentny/

Różne rodzaje makijażu ust

Makijaż można wykonać w różny sposób – w zależności od potrzeb i oczekiwań Klientki. Niektóre panie potrzebują tylko delikatnego wyregulowania kształtu ust, by obydwie połowy były symetryczne, a górna i dolna warga jak najbardziej do siebie pasowały. Inne osoby oczekują uwypuklenia i optycznego powiększenia ust lub mocnego zarysowania ich kształtu. Jednak najwięcej pań decyduje się zarówno na wykonanie konturu, jak i wypełnienie warg kolorem.

makper2

Po zbiegu usta są wymodelowane, ponętne, równe i posiadają piękny kolor. Prezentują się doskonale i naturalnie. Osoby, które skorzystały z trwałego makijażu najczęściej całkowicie rezygnują ze stosowania szminki lub błyszczyka.

Trwały makijaż nie tylko na usta!

Kolejnym, równie popularnym zabiegiem permanentnym jest makijaż oka i brwi. W pierwszym przypadku najczęściej wykonuje się precyzyjną kreskę na górnej powiece, która wydobywa naturalne piękno spojrzenia i optycznie zagęszcza rzęsy. Natomiast makijaż brwi reguluje ich kolor i kształt oraz wpływa na ogólny wygląd twarzy. Perfekcyjne wymodelowane brwi są w stanie wysmuklić okrągłą buzię, sprawić, że mocne rysy będą wyglądały łagodniej lub dodać objętości pociągłej twarzy.

Makijaż permanentny daje wiele możliwości. Precyzyjnie udoskonala wygląd twarzy, podkreślając jej atuty i „naprawiając” wady. Jest doskonałym rozwiązaniem dla kobiet w każdym wieku, ponieważ wygląda bardzo naturalnie. Można go wykonać w przypadku każdego typu cery, a w wielu sytuacjach również wtedy, gdy twarz posiada wyraźne defekty, które chcemy zatuszować, jak zajęcza warga czy mocno przerzedzone brwi.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*