Najciekawsze romanse na letnie wieczory

Jeżeli twoja romantyczna dusza domaga się codziennej dawki wspaniałych historii miłosnych które chwytają ze serce to mamy coś specjalnie dla Ciebie. Poniżej przedstawiamy pozycje które we wspaniały sposób opisują historie szczęśliwych i tych nieszczęśliwych miłości. Romanse pełną gębą! Od teraz twoje wieczory będą pełne erotyzmu i romantycznych uniesień. Pozycje które tu przedstawiliśmy to perełki swojego gatunku. Nie ma mowy o tanich romansidłach dla starych babć. Gwarantujemy, że historie przedstawione w tych książkach chwycą za serce nawet najbardziej nieczułe osoby. Poczekaj aż się ściemni, zaparz kubek gorącej herbaty i zanurz się w świat miłosnych historii które zmiękczą Ci serce.

Wendy Markham – Lato w Nowym Jorku

24 letnia bohaterka postanawia zacząć nowe życie w wielkiej Nowo Jorskiej aglomeracji. Nowa dieta, nowe ubrania i nowa miłość? Historia chwyta za serce swą autentycznością. Można uwierzyć iż historia wydarzyła się na prawdę gdzieś w tym wielkim mieście.

Emilli Jane Bronate – Wichrowe wzgórza

Z przybłędy i bezdomnego chłopca Heathcliff wyrasta na przystojnego i zdecydowanego męrzczyznę który planuje zemstę na ludziach którzy go źle traktowali. W całej historii główną rolę odgrywa historia miłosna pomiędzy Heathcliffem a przepiękną Kathy. Jest to historia nieszczęśliwej miłości. Pełna gorących uczuć i wielkich zawodów. Czytając tą książkę czytelnik nie raz uroni łzę lub uśmiechnie się pod nosem. Wichrowe wzgórza to karuzela emocji bez trzymanki.

Helen Filding – Dziennik Bridget Jones

Tytułowa kobieta od lat poszukuje prawdziwej miłości wciąż natrafiając na życiowych nieudaczników którzy nie mogą jej zaoferować nic nowego. Gdzieś w jej życiu w tle ciągle krąży mężczyzna który z pozoru jest typowym nudziarzem bez ambicji i ognia w sobie. Czy taki mężczyzna jest w stanie zaoferować cokolwiek trzydziestoletniej kobiecie po wieleu związkach? Przekonajcie się sami.

Penny Jordan – W pogoni za miłością

Gdy jedna historia to za mało! W tej książce znajdziecie dwie fascynujące historie miłosne. Pierwsza opowiada o bohaterce która w wieku trzydziestu lat wciąż jest sama i usilnie próbuje to zmienić. Druga historia natomiast opowiada historię szalonej miłości pomiędzy przystojnym naukowcem a przepiękną Katie.

Katarzyna Grochala – Nigdy w życiu

Jeżeli błahe historie miłosne z oczywistym zakończeniem zaczynają Cię nużyc to ta pozycja wniesie sporą dawkę świeżości do twojej biblioteczki. Samotna bohaterka po przejściach i z dzieckiem na utrzymaniu poznaje faceta który z początku nie wydaje się typem w którym mogła by się zakochać. Czy kobieta która uważa, że już nigdy w życiu się nie zakocha jest jeszcze w stanie przeżyć zapierającą dech w piersiach miłosną historię?

William Szekspir – Romeo i Julia

Pozycją obowiązkowa. Klasyczna historia nie szczęśliwej miłości młodej pary która postanawia potajemnie wziąć ślub. Szczęście nie trwa jednak zbyt długo. Dochodzi do tragedii która zmienia bieg wydarzeń o 180 stopni. Miłość aż do śmierci i tow dosłownym tego słowa znaczeniu. Polecamy tą książke gdyż jest to niekwestionowany klasyk w swoim gatunku.

W tworzeniu artykułu brał udział serwis http://lovebooks.pl/

Leave a comment

Your email address will not be published.


*