Najlepsze termometry bezdotykowe

Na naszym rynku urządzeń medycznych, od jakiegoś czasu możemy zauważyć sporą ilość różnego rodzaju termometrów bezdotykowych. Mają one różne ceny, wyprodukowane są przez różne firmy, posiadają różne funkcje. Każda osoba, która szuka takiego urządzenia ma więc pod tym względem spory wybór, pozwalający na kupno najlepszego modelu dla swojej rodziny.

Jakie termometry bezdotykowe są najlepsze

Przyjęło się powiedzenie, że najlepszymi urządzeniami, nie tylko jeśli chodzi o sprzęt medyczny, są te, które kosztują najwięcej. Nie do końca jest to prawda. Podobnie jest też z termometrami bezdotykowymi. Zdarza się często, że termometr, który wcale nie jest najdroższy, jest urządzeniem naprawdę dobrej jakości i posiadający wiele funkcji. Dlatego zanim zdecydujemy się na wybór jednego z nich, sprawdźmy jaka jest ich dokładność pomiaru, czy zapamiętują one wcześniejsze pomiary itp. Warto też poczytać opinie tych osób, które już z takich urządzeń korzystają.

Jakie termometry bezdotykowe są najlepsze

Jak już pisaliśmy, na naszym rynku możemy znaleźć bardzo dużo modeli termometrów bezdotykowych. Poniżej prezentujemy kilka z nich.

Kardio Test KT-50PRO – ma on wszystkie najważniejsze cechy termometrów bezgotówkowych. Jest niewielki i bardzo prosty w obsłudze. Czas dokonania pomiaru to tylko 1 sekunda. Pomiar jest stabilny i bardzo dokładny. Temperatura może być podawana przez termometr zarówno w skali Celsjusza jak i Fahrenheita. Urządzenie posiada pamięć (do 64 pomiarów), a także dźwiękowy alarm, informujący o podwyższonej temperaturze. Co ważne, za pomocą tego termometru możemy także mierzyć temperatury powierzchni innych przedmiotów.

Omron Gentle Temp 720 MC-720-E – bezkontaktowy termometr, dzięki któremu szybko i w komfortowy sposób możemy dokonać pomiaru. Sprawdzać możemy nie tylko temperaturę ciała, ale także mleka czy wody do kąpieli. Czas pomiaru, to zaledwie 1 sekunda, a dokładność pomiaru to +/- 0.2 stopnia Celsjusza. Aby zmierzyć temperaturę, należy zbliżyć termometr na odległość 1-3 cm od obiektu. Termometr ten ma podświetlany ekran LCD, dzięki któremu możemy spokojnie dokonywać odczytów w nocy. Można też włączyć sygnalizację alarmującą o podwyższonej temperaturze. Urządzenie może zachować w swojej pamięci 25 ostatnich pomiarów. Zainstalowana w termometrze bateria pozwala na dokonanie ponad 2500 pomiarów.

Thermoflex LX-26 – termometr ten jest znakomitym urządzeniem do mierzenia temperatury, zwłaszcza u dzieci. Albowiem pomiaru możemy dokonywać już z odległości 5 cm od powierzchni ciała. Jest on niezwykle dokładny, a na dokonanie pomiaru wystarczy mniej niż 1 sekunda. Imponująca jest pamięć tego termometru, gdyż może on zapamiętać nawet 40 000 pomiarów. Ogromnym autem tego urządzenia jest to, że po 5 sekundach bezczynności automatycznie się wyłącza. Za jego pomocą można mierzyć także temperaturę mleka, czy wody do kąpieli. Co ciekawe, termometr ten jest dostępny w kilku kolorach

Oczywiście wymienione wyżej modele termometrów, to tylko przykłady. W sprzedaży jest ich znacznie więcej, a wybór najlepszego należy tylko i wyłącznie do nas.

Sprawdź te termometry bezdotykowe http://zdrowieija.pl/jaki-termometr-bezdotykowy-kupic/

O

Jestem pasjonatką dosłownie wszystkiego co kobiece i chcę się dzielić swoją wiedzą w tym zakresie. Udzielam moim czytelniczkom różnego rodzaju porad na kwestie, które je interesują. Nierzadko poruszam także tematy tabu.

About Aga

Jestem pasjonatką dosłownie wszystkiego co kobiece i chcę się dzielić swoją wiedzą w tym zakresie. Udzielam moim czytelniczkom różnego rodzaju porad na kwestie, które je interesują. Nierzadko poruszam także tematy tabu. Contact: Website | More Posts

Leave a comment

Your email address will not be published.


*