Czy rozmiar się liczy?

Przyjęło się, że tylko kobiety mają kompleksy – jest to ogromna bzdura. Mężczyźni także mają wątpliwości co do swojego wyglądu, czy charakteru, ale jednym z najczęściej pojawiających się kompleksów jest rozmiar członka. Mężczyźni często porównują się z kolegami, uważają, że im penis jest większy, tym seks jest lepszy i bardziej satysfakcjonujący dla partnerki.

Okazuje się jednak, że większość kobiet właśnie woli członki w mniejszym rozmiarze. Znakomitym dowodem na to, że rozmiar nie ma większego znaczenia jest to, że średni członek u mężczyzn w Indiach wynosi około 10-12 cm. Prawda, że mało? To nie przeszkodziło wymyślić ludziom tej narodowości Kamasutry, są bowiem mistrzami w seksie. Zatem liczy się technika, sposób penetracji, ale także pozycja seksualna. Najważniejsze, aby partnerzy się zgrali.

W jaki sposób uprawiać seks, aby mniejszy penis był atutem, a nie powodem do zmartwień?

Wybór pozycji seksualnej powinien zależeć od upodobań obojga kochanków, oraz od ich anatomii. Mężczyzna, który ma mniejszy rozmiar penisa, powinien dobierać pozycje w ten sposób, by umożliwić podczas seksu – zarówno sobie jak i partnerce – mocną i głęboką penetrację, oraz silne, intensywne bodźce. Jakie zatem pozycje wybierać? Na pierwszym miejscu jest pozycja na jeźdźca – która jest dla kobiet najbardziej satysfakcjonująca z tego względu, że mają duży wpływ na przebieg stosunku. Natomiast w pozycji klasycznej zbyt duży członek może okazać się wręcz niebezpieczny, nieprzyjemny dla partnerki. Pozycja ta umożliwia bardzo głęboką penetrację. Odpowiednią pozycją dla mężczyzny z małym członkiem jest też pozycja od tyłu.

Jak sobie pomóc?

Kobiety mają tę wygodę, że mogą sobie operacyjnie powiększyć biust. Co jednak mają mężczyźni, aby penis w mniejszym rozmiarze nie był ich największym kompleksem? Są na to sposoby. Mówi się, że nawet zwykły masaż, wykonywany w odpowiedni sposób i regularnie – może pomóc na kompleksy mężczyzn. Podczas masaży warto pamiętać o odpowiednim na tę okazję kremie, który poprawia ukrwienie, pobudza je, dzięki czemu efekt jest optymalny.

Można użyć na przykład Penilagre cream. Mamy do wyboru postać produktu, gdyż można też stosować tabletki powiększające członka, Penilarge. Są one rekomendowane przez użytkowników forów internetowych. Z kolei krem Penilarge wpływa nie tylko na powiększenie penisa, ale także na dłuższą erekcję i zdecydowanie bardziej intensywne doznania podczas stosunku. Jak można pomóc, oprócz przyjmowania leków, smarowania się kremami i poddawania masażom?

Avatar

O

Jestem pasjonatką dosłownie wszystkiego co kobiece i chcę się dzielić swoją wiedzą w tym zakresie. Udzielam moim czytelniczkom różnego rodzaju porad na kwestie, które je interesują. Nierzadko poruszam także tematy tabu.

Avatar
Jestem pasjonatką dosłownie wszystkiego co kobiece i chcę się dzielić swoją wiedzą w tym zakresie. Udzielam moim czytelniczkom różnego rodzaju porad na kwestie, które je interesują. Nierzadko poruszam także tematy tabu.

1 Komentarz

  1. Ja rozumiem kremy masaże i takie inne sprawy, ale co zrobić jak już parę się dobierze i będą razem i taka kobieta zobaczy w łazience że jej mężczyzna używa kremu, który powiększa jego penis? Ja osobiście nie wiem co bym zrobiła, ale to nie jest rozwiązanie na całe życie. Myślę, że
    kobieta i mężczyzna muszą po prostu dobrać się
    anatomicznie, gdyż to ywarantuję im to zadowolenie z seksu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*