Fajny prezent na dzień chłopaka potrzebuje więcej uwagi

No właśnie? Jak to jest z tym Dniem Chłopaka? Zawsze przychodzi do nas trochę znienacka. 30 września zdaje się zwykłą datą w kalendarzu, która nie zapala w nas lampki alarmowej. Tymczasem okazuje się, że to święto naszych drugich połówek lub w ostateczności kolegów. Przyznajmy się przed sobą, drogie Panie – prawie każda z nas nie pamięta kiedy nastaje Dzień Chłopaka i przez to sięgamy po pół środki, próbując wyjść z twarzą i dać radość naszym chłopakom. A gdyby tak ustawić sobie przypomnienie w telefonie lub na poczcie? Jak mógłby wówczas wyglądać prezent na Dzień Chłopaka w naszym wykonaniu – dokładnie przemyślany i skrzętnie wybrany?

Znowu się nie udało…

Przyznajmy się, że często budzimy się z przysłowiową ręką w nocniku i kombinujemy prezent na Dzień Chłopaka właśnie w dniu tego święta. Niektóre z Was, drogie dziewczyny, potrafią zebrać się w sobie i wykrzesać z siebie wszystko co najlepsze, aby ten prezent był jednak fajny, oryginalny i przede wszystkim trafiony. Niby nie ma nic trudnego z doborem takiego podarunku, bo nie musi to być ani nic drogiego, ani wyszukanego, ma po prostu sprawić radość. Jednak kiedy ma się na to raptem pół godziny między wyjazdem z pracy lub szkoły do powrotu do domu, może to być nieco utrudnione zadanie, a czas działa na naszą niekorzyść, tworząc jeszcze większy mętlik w głowie.

Co jeżeli odpowiednio się przygotujemy?

Dziewczyny, które na znalezienie podarunku mają zaledwie dwa kwadranse, dałyby chyba wszystko, żeby mieć dzień zapasu. A co jeżeli tego czasu mamy znacznie więcej? Możemy pozwolić sobie na leniwe poszukiwania oryginalnego prezentu na Dzień Chłopaka na stronach takich jak ta: https://www.toys4boys.pl/43-prezent-dla-chlopaka , przeglądając oferty Allegro lub chodząc po butikach, ale w formie internetowych sklepów. Oczywiście taki prezent musi być odpowiednio wcześniej zamówiony, tak aby nie było nerwówki na zasadzie: zdążę czy nie zdążę? Co ciekawe z racji tego, że czas jest po naszej stronie i możemy pozwolić sobie na przeglądanie ofert online, warto zwrócić uwagę na dodatkowy plus: wiele produktów czy gadżetów jest w o wiele lepszej cenie niż te dostępne w sklepach stacjonarnych. Tak jest w przypadku butików i sklepów z modą męską, a jako że 30 września to czas jesienny, możemy wybrać dla swojego chłopaka elegancką torbę-neseser lub marynarkę.

love-couple-images2

Jeżeli chciałybyśmy dodać prezentowi odrobinę humoru lub pikanterii, można wybrać coś z ofert podanego wyżej sklepu, na którym znajdziemy całą masę typowo męskich gadżetów. Przekrój jest tu naprawdę duży – od śmiesznych kubków, gadżetów Star Wars czy Marvel, ciekawych budzików, gadżetów survivalowych lub akcesoriów do smartfona. Wszystko zależy od tego, czym w wolnych chwilach zajmuje się Wasz chłopak i jakie ma upodobania.

Co jeszcze na prezent na Dzień Chłopaka?

Innym ciekawym pomysłem w sytuacji, kiedy mamy sporo czasu w zapasie, jest znalezienie najnowszego albumu jednego z jego ulubionych muzyków, serii książkowych kryminałów, gry na konsolę lub filmów – jednym słowem: multimedia. Niezależnie od tego, czy Twój chłopak jest bardziej melomanem, czy spędza co drugi wieczór z konsolą, na pewno znajdziesz coś odpowiedniego. Jeżeli nie, zawsze można poratować się bonem upominkowym na określoną kwotę. Dzięki temu chłopaka będzie mógł sam w wolnej chwili wybrać coś dla siebie.

Więcej inspiracji możemy znaleźć we wpisie blogowym: https://www.toys4boys.pl/blog/35_oryginalny-prezent-na-dzien-chlopaka.html

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*