Znaleziono 202 wyniki

autor: daga
wt wrz 05, 2023 9:54 pm
Forum: Macierzyństwo
Temat: Telewizja dla dzieci - jakie kanały wybierać?
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 585

Re: Telewizja dla dzieci - jakie kanały wybierać?

Zastanawiam się, jak powinien wyglądać pakiet internet , żebym mogła powiedzieć, że spokojnie działam i nie mam z tym żadnego problemu. No i jeśli mam być szczera, to dla mnie takie pakiety są ważne, bo mocno pracuję zdalnie. Sporo tego po prostu.
autor: daga
wt wrz 05, 2023 9:26 pm
Forum: Kariera i Biznes
Temat: Własny biznes
Odpowiedzi: 198
Odsłony: 14458

Re: Własny biznes

Ja to naprawdę zastanawiam się, jakie szkolenia dla brygadzistów można robić i co w ogóle widzimy w tym względzie. I jak już, to śmiało dajcie znać, co sądzicie. Moim zdaniem nie ma w tym niczego złego, że wymienimy się swoimi doświadczeniami. Na pewno to pomoże.
autor: daga
wt kwie 18, 2023 3:53 pm
Forum: Dom i ogród
Temat: Dodatki do projektów domów
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 118

Dodatki do projektów domów

Nie wiem, czy wiecie, a na pewno lecę z odpowiednią, a mianowicie, macie możliwość dopasowania takiego rozwiązania, jak darmowe dodatki do projektu domu. Pracownia MG Projekt to oferuje. Możecie jej zaufać, zresztą tu https://www.mgprojekt.com.pl/aktualnosci/dodatki-do-projektu-domu/ macie wszystko ...
autor: daga
wt kwie 04, 2023 2:54 pm
Forum: Dom i ogród
Temat: Fototapeta
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 175

Re: Fototapeta

U mnie fototapeta nie ma sensu, nie lubię czegoś takiego. I też dodatkowo podpowiem wam, że naprawdę fajną kwestią będzie coś sensownego i ja mam mocne wrażenie, że nie będziecie w tym względzie koniecznie pewni. No i ja wiem, że najsłynniejsi malarze niemieccy mają ładne obrazy, warto na nie zerknąć.
autor: daga
pt mar 17, 2023 8:33 pm
Forum: Kariera i Biznes
Temat: Budowa dachu
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 427

Re: Budowa dachu

Jestem zdania, że można sobie to inaczej poukladać, ale jeśli już, to ja mam wrażenie, że dobrze jest coś takiego ogarnąć, ale jak już sprawdzicie kogoś do konstrukcji, to podpowiem , że macie tę podaną firmę https://mgdachy.pl/cena-wiezby-dachowej/ . Poniżej namiar: MG Domy sp. z o. o. ul. Uczniows...
autor: daga
pt lut 10, 2023 12:52 pm
Forum: Dom i ogród
Temat: Dachy stalowe
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 113

Re: Dachy stalowe

To kompletnie nie moja bajka, ale jeśli uważacie, ze to dla Was, to działajcie. Ja na przykład sprawdzam takie https://mgdachy.pl/cena-wiezby-dachowej/ wyceny, bo jednak nie mogę się zdecydować, czy więźba będzie lepsza, czy wiązar. Dlatego warto poszukiwać takie możliwości. No i jeśli już, to ta po...
autor: daga
wt sty 24, 2023 4:04 pm
Forum: Zdrowie
Temat: Suplement diety
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 2617

Re: Suplement diety

W sumie dla mnie nie ma znaczenia, co jecie, ale warto dbać o siebie, to zdecydowanie powiem, że to prawda. Niemniej jednak pamiętajmy, że ważne jest ile podawać dziecku witaminy d , czy innym miejscom. Moim zdaniem to jest coś zupełnie interesującego i ciekawego. Myślę o tym bardzo często.
autor: daga
pn paź 24, 2022 12:33 pm
Forum: Dom i ogród
Temat: gdzie do ginekologa
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 2091

Re: gdzie do ginekologa

Prawdę mówiąc, mam nadzieję, że będziecie mimo wszystko o siebie dbać, bo kontrole są ważne. Niemniej jednak warto podpowiedzieć Wam coś takiego jak rewitalizacja pochwy, np.: przy nietrzymaniu moczu. Tu mediartclinic/pl/oferta/ginekologia-estetyczna/rewitalizacja-warg-sromowych/ możecie coś takiego...
autor: daga
pn paź 24, 2022 10:11 am
Forum: Dom i ogród
Temat: Aranżacja wnętrz
Odpowiedzi: 56
Odsłony: 4198

Re: Aranżacja wnętrz

W dużej mierze mam pewność, że będę sobie o tym wszystkim myśleć, ale jedno mam na oku, a mianowicie to farba flugger do drewna . Wiecie, wydaje mi się, że w ten sposób będę mogła sobie ładnie wnętrze domu zrobić. No i to mi naprawdę pasuje. Co wy na to?
autor: daga
pt paź 21, 2022 1:38 pm
Forum: Kariera i Biznes
Temat: Biznes lokalny vs sklep internetowy
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 1655

Re: Biznes lokalny vs sklep internetowy

Nie porównywałam nigdy tego, ale jedno Wam powiem - chcę, żeby się świat na mnie otworzył, dlatego będę kombinować różne metody i sposoby na to, by było dobrze. Ja jednak mimo wszystko chcę żyć odpowiedzialnie, dlatego system rezerwacji czasu sprawdzam. To dla mnie naprawdę piękne i dobre.