Piękny prezent

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Piękny prezent

Post autor: kendal »

Piękny prezent to ten podarowany od serca, z myślą o konkretnej osobie. Jeśli nie wiecie gdzie dostać wyjątkowe rzeczy i upominki, to ze swojej strony polecam wam ten sklep Jestem przekonana, że uda wam się wybrać coś wyjątkowego, co sprawi przyjemność obdarowanej osobie.

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Piękny prezent

Post autor: soya »

Każdy prezent jest piękny i cieszy- w końcu jest to niespodzianka. Przykładowo ja teraz planuje bratu zrobić prezent na urodziny i tak doszłam do wniosku, że postawię na coś praktycznego i eleganckiego. Spodobała mi się torba na ramię marki Betlewski. Myślę, że będzie z niej zadowolony.

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Piękny prezent

Post autor: Aśka »

A perfumy? Czy ktoś kupuje perfumy na prezent bliskiej osobie? Jeśli tak, to jak to wygląda? Macie jakieś ulubione drogerie? Ja myślałam o notino.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Piękny prezent

Post autor: litovelek »

Ja teraz na dzień babci myślałam aby kupić jakiś zapach :) Moja babcia ma tam kilka ulubionych, ale o Notino widzisz nie pomyślałam, a słyszałam, że sporo koleżanek tam kupuje moich, bo fajne ceny i oryginały dodatkowo mają.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Piękny prezent

Post autor: kobietki33 »

Lubię księgarnię taniaksiazka. Szczególnie dlatego, że faktycznie mają tanie ksiązki. Ostatnio znalazłam ciekawą nowośc wydawniczą, dostępną dopiero 31 lipca, ale warto będzie zaczekać taniaksiazka/pl/kroniki-zbrodni-tajemnicze-zaginiecia-seryjni-mordercy-sprawy-ktorych-do-dzis-nie-udalo-sie-wyjasnic-monika-calkiewicz-p-1483185.html To ksiązka historyczna, o buncie w obozie w Treblince.

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Piękny prezent

Post autor: nata29 »

Warto na pewno odwiedzić ten sklep pixel-shop/pl. Jest tam wiele różnych gadżetów z filmów. Można komuś sprawić naprawdę ogromną niespodziankę. Trzeba zawsze stawiać na prezenty, dzięki którym wywołamy na twarzy bliskiej nam osoby ogromną radość.

Kaja
Posty: 1
Rejestracja: śr sty 20, 2021 1:16 am

Re: Piękny prezent

Post autor: Kaja »

Każda z nas kobitek lubi zapachy, ja mogę polecić stronkę w której znajdziecie piękne świeczki, a ich zapach powala z nóg, zapach czuć w całym mieszkaniu. Jakiś czas temu poleciła mi je moja dobra znajoma i od tamtej pory stałam się ich miłośniczka. Uważam, że jak najbardziej nadają się na prezent, czy to dla babci, mamy, a nawet mężczyzny każdy znajdzie tam coś dla siebie. Polecam serdecznie 😊
ceneolokalnie/pl/koszalin/swiece-i-aromaterapia

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Piękny prezent

Post autor: Aśka »

Ja teraz na dzień babci myślałam aby kupić jakiś zapach :) Moja babcia ma tam kilka ulubionych, ale o Notino widzisz nie pomyślałam, a słyszałam, że sporo koleżanek tam kupuje moich, bo fajne ceny i oryginały dodatkowo mają.
ojj tez tam często kupuję, zawsze czymś zachęcają klienta do siebie :) teraz na przykład mają -15 % na popularne perfumy, więc też warto skorzystać, fajna akcja, fajna perfumeria.

saymyname
Posty: 197
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Piękny prezent

Post autor: saymyname »

W sumie każdy prezent na swój sposób jest ładny itd. Wszystko zależy komu, co chcemy podarować... Jak szukam czegoś dla faceta i jest on jeszcze fanem motoryzacji, to na pewno doceni przykładowo eleganckie i praktyczne dywaniki samochodowe, które tutaj carstyle/pl/ można zakupić.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Piękny prezent

Post autor: camio »

Biżuteria zawsze jest pięknym pomysłem :) Zobacz co ma Apart w swojej ofercie :)

ODPOWIEDZ