Zdrada?

Katia
Posty: 29
Rejestracja: śr sty 20, 2021 11:36 am

Re: Zdrada?

Post autor: Katia »

Są tacy, co zdradę wybaczą, a są tacy, co nie. Jeśli szukacie dobrego prawnika od rozwodów, to polecam kancelarię Pawła Odoleckiego - adwokatodolecki.elk/pl/ . Mecenas jest rzetelny, konkretny, empatyczny. Profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy, niezależnie od jej wielkości i stopnia skomplikowania. W sprawach rodzinnych ma doświadczenie i wiedzę. Na pewno się kompetentnie wszystkim zajmie.

Rita123
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:37 pm

Re: Zdrada?

Post autor: Rita123 »

Czasami udowodnienei zdrady wcale nie jest takie proste. Niektórzy potrafią się naprawdę świetnie z tym ukrywać. W takich sytuacjach może pomóc na przykład Agencja detektywistyczna Pozaroszczyk. Detektyw z długoletnim doświadczeniem w branży i specjalizujący się właśnie w zdradach szybko i przede wszystkim rzetelnie pomoże Wam zdobyć niezbędne dowody. Nie tylko potwierdzą one Wasze podejrzenia, ale również zostaną zaakceptowane przez sąd. Dzięki temu uzyskacie niezbędną pomoc przy rozwodzie z orzeczeniem o niewierności. Według mnie to znacznie lepsze rozwiązanie niż poświęcanie swojego czasu, tym bardziej, że można nie uzyskać pożądanych rezultatów.

danna
Posty: 90
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:49 pm

Re: Zdrada?

Post autor: danna »

Zdrada mojego męża, a w sumie to, że się o niej dowiedziałam tylko przyspieszyła decyzję o rozwodzie. Wszystko ma swoje granice po prostu. Oczywiście wzięłam adwokata, polegałam na Barbarze Węgłowskiej z kancelarii Węgłowski w Szczecinie. Miałam w niej duże wsparcie i ogromną pomoc na każdym kroku. Czasem rozwód to najlepsze wyjście.

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Zdrada?

Post autor: Lana »

U mnie było podobnie.Zdrada, a potem rozwód. Myślałam, że pójdzie łatwo, bo to w końcu jego wina, ale okazało się, że ja byłam obwiniana o wszystko. Koleżanka podpowiedziała mi, że powinnam poszukać profesjonalnego wsparcia. I tak trafiłam do tej kancelarii mindykowski/pl/ . Mecenas Michał Mindykowski okazał się specjalistą w swoim fachu. Bardzo mi pomógł, bez niego pewnie wyszłabym nieźle potargana z tego rozwodu. Jeśli rozważacie rozwód to tylko ze wsparciem tego mecenasa.

banana
Posty: 50
Rejestracja: pt mar 12, 2021 11:47 am

Re: Zdrada?

Post autor: banana »

Zdecydowanie jeśli chcecie wziąć rozwód po tym jak małżonek was zdradził, to koniecznie potrzebujecie dowodów. Wtedy jest to rozwód z orzeczeniem o winie i z pewnością potrzebna jest pomoc adwokata. Świetnych adwokatów od takich spraw spotkacie w kancelarii Wojas Pawlak w Gliwicach.

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Zdrada?

Post autor: magiczna »

To jest podstawa do tego, by się rozstać i ja to doskonale wiem. Prawdę mówiąc, sama jestem zdziwiona, że tak naprawdę wiele par się rozchodzi. W mojej rodzinie o rozwód w Częstochowie ubiegały się już 2 pary. To aż przykro się o tym słyszy. Na szczęście kancelaria rozwodczestochowa/com/ pomaga, jeśli ktoś ma problem z 2 połową. Mam nadzieję, że mnie to nie spotka.

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: Zdrada?

Post autor: paulajanicka »

Jeśli macie trudną sytuację i chcecie, aby wasze małżeństwo się zakończyło to adwokat śląsk z pewnością pomoże wam nawet w najtrudniejszych sprawach. Pracujący tam specjaliści do każdego z klientów podchodzą bardzo indywidualnie, oferując im maksimum wsparcia oraz dyskrecji. Możecie liczyć na szybkie załatwienie sprawy, z korzyściami dla was. Proponują bardzo konkurencyjne ceny, w zamian za wysoką jakość usług.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Zdrada?

Post autor: kajaa »

Tutaj według mnie najlepsza opcją będzie prywatny detektyw. Zdobędzie dla ciebie dowody zdrady, które mogą przydać się podczas sprawy rozwodowej. Ja też byłam zdradzana i załuję, że tkwiłam w tym chorym związku wiele lat. Gdybym mogła cofnąć czas to odeszłabym dużo wcześniej.

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Zdrada?

Post autor: Aśka »

Może skorzystaj z usług detektywa ? Agencja detektywistyczna kobieta-detektyw/com/pl/sprawdzenie-niewiernosci-malzenskich-we-wroclawiu/ zajmuje się między innymi sprawdzaniem niewierności. Nie tylko będziesz wiedziała na czym stoisz, ale w razie gdyby Twoje przypuszczenia się sprawdziły będziesz miała dowody zdrady.

ODPOWIEDZ