Zdrada?

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Zdrada?

Post autor: kendal »

Jak udowodnić partnerowi zdradę? Niestety od dłuższego czasu dziwnie się zachowuje i nie wiem już co robić. Obiło mi się o uszy, że w sieci dostępny jest specjalny program do podsłuchiwania i zastanawiam się właśnie nad jego zakupem. Co wy o tym sądzicie?

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: Zdrada?

Post autor: yuka »

Ja nie jestem dobra w technologiach, więc czuję, że zaraz by wykrył podsłuch. Jak sama podejrzewałam zdradę, to zatrudniłam prywatnego detektywa z agencji detektywistycznej Lampart Group z Warszawy lampart.co/. Tak ja nie musiałam się bawić w żadne podsłuchy ani śledzenie męża, robił to za mnie detektyw, który w naprawdę dobrej cenie zbierał dowody. No i te dowody zebrał, okazało się, że mężulek faktycznie mnie zdradzał, a nawet więcej, bo wyrzucili go z pracy, a jak udawał, że idzie do roboty, to tak naprawdę szedł do kochanki. Bawili się super za moje pieniądze. Na naprawdę sytuacji pomiędzy nami nie było żadnych szans, rozwód przebiegł szybko, bo miałam całe naręcze przygotowanych dowodów z agencji. Jestem zadowolona z pracy detektywa, spisał się doskonale, agencja jest rzetelna, polecam.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Zdrada?

Post autor: litovelek »

Ja znam bardzo dobrą panią mecenas ale z Wrocławia. Znalazłam ją na stronie nietylkorozwod/pl/ kiedy sama potrzebowałam fachowej pomocy przy rozwodzie.

mamonka
Posty: 73
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:38 am

Re: Zdrada?

Post autor: mamonka »

Jeżeli będziesz poważnie myśleć nad rozwodem to wiem że w temacie na pewno pomoże Kancelaria Wojas Pawlak z Gliwic. Mają ogromne doświadczenie w rozwodach i wielu innych sprawach. Warto im zaufać, znają się na rzeczy.

bear
Posty: 15
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:54 pm

Re: Zdrada?

Post autor: bear »

Mąż zdradził również i mnie. Dla mnie to była oznaka końca małżeństwa, ewidentnie nie chciał już ze mną być, skoro zawiódł moje zaufanie i był z inną. Rozwód był dosyć trudny, korzystałam oczywiście z pomocy adwokata. Zatrudniłam adwokata Michała Tlołkę z kancelarii adwokackiej w Gliwicach tlolka/com/pl/prawo-rodzinne . To bardzo dobry specjalista, zna się na tym, co robi, jest rzetelny, ma korzystne ceny, godnie mnie reprezentował. Jest to godny polecenia człowiek.

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Zdrada?

Post autor: profesjonalna »

Nie wiem, co bym zrobiła, gdyby się okazało, że mój mąż mnie na przykład zdradza. Dla mnie to naprawdę sporo i na pewno nie wybaczyłabym tego, bo tak. A , że też rozwód katowice można uzyskać, to na pewno bym się o to postarała. Najważniejsze jest to, żebym w razie co zawsze żyła uczciwie. I to mi przyświeca codziennie.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Zdrada?

Post autor: AniaSania »

Bardzo łatwo dzisiaj robi się zakupy online i także tutaj PcMasterRace ma doskonałe plecaki.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Zdrada?

Post autor: kendal »

Nie wiem jak wy, ale ja nigdy w życiu nie wybaczyłabym zdrady. Moja siostra była w takiej sytuacji, z pomocą adwokat adwdomaradzka/pl/ uzyskała rozwód i alimenty na dzieci. Było jej ciężko, ale z pewnością bez problematycznego męża u boku ma się o wiele lepiej.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Zdrada?

Post autor: jula »

Ja wybaczałam zdradę przez lata i żałuję. Gdybym wtedy była mądrzejsza dużo wcześniej zgłosiłabym się do gaworkancelaria/pl i walczyła o siebie i córki. Czasu nie cofnę... Mimo wszystko cieszę się, że uwolniłam się z tego toksycznego związku.

Annika
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Zdrada?

Post autor: Annika »

Jeśli chodzi o dobrego detektywa to sprawdzi wam się Centralne Biuro Bezpieczeństwa Personalnego - prowadzą działania na terenie całej Polski. Tu podrzucam namiar na nich: biurocbbp/pl/kontakt/ U mnie super się sprawdzili, dzięki nim moja sprawa nabrała biegu, bo dostarczyłam odpowiednie dowody od CBBP.

ODPOWIEDZ