Laserowe leczenie trądziku

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 523
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Laserowe leczenie trądziku

Post autor: Gacei54 »

Hej! Wiecie może, gdzie uda mi się skutecznie leczyć laserowo trądzik? Szukam sprawdzonej placówki, która profesjonalnie podchodzi do takich zabiegów. Sporo dobrego w internecie czytałem o tym gabinecie laserowe leczenie trądziku łódź . Faktycznie warto się na nich zdecydować?
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

danna
Posty: 98
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:49 pm

Re: Laserowe leczenie trądziku

Post autor: danna »

Trudno mi się odnieść bo nie miałam nigdy takiego zabiegu. Za to trądzik owszem, jeszcze długo po 20-tce. U mnie pomogła belara. Odkąd zaczęłam się zabezpieczać to właśnie cera się bardzo poprawiła.

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: Laserowe leczenie trądziku

Post autor: Draksa1981 »

Po zabiegach z wykorzystaniem laserów mogą pojawić się zaczerwienienia na skórze, które pieką i sprawiają ból. W takich przypadkach warto zaopatrzyć się w krem, który jest wykorzystywany podczas pierwszej pomocy przy oparzeniu octenicare/pl/zastosowanie/pierwsza-pomoc-dla-oparzen/. Ma on właściwości kojące i uśmierzające ból. Skóra staje się mniej czerwona i po kilku zastosowaniach problem powinien zniknąć.

kobietki33
Posty: 830
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Laserowe leczenie trądziku

Post autor: kobietki33 »

Wakacje to okres pełen wyjazdów i wycieczek. Ja na jakikolwiek wyjazd zabieram ze sobą zawsze apteczkę. Zawsze znajduje sie w niej lek octenisept liszajec zakaźny Świetnie nadaje sie do powierzchownych ran w celu przemycia i dezynfekcji.

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Laserowe leczenie trądziku

Post autor: mitril »

Potem na leczenie blizn, najlepsze jest własnie octenicare sama stosowałam przez długi czas i jestem mega z tego zadowolona

Lana
Posty: 201
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Laserowe leczenie trądziku

Post autor: Lana »

Nie jestem fanką inwazyjnych zabiegów, dlatego najpierw wolałabym przetestować różne kosmetyki. Wiem, że na trądzik młodzieńczy czy różowaty pomagają wiórki mydlane betula tar od Aurumaris. Preparat usuwa wypryski, a do tego poprawia stan skóry, wyrównuje jej koloryt. Ma on naturalny skład. Więcej informacji znajdziesz na stronie aurumaris.eu/produkt/oczyszczajace-przeciwzapalne-platki-mydlane-betula-tar-100ml/ .

kendal
Posty: 692
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Laserowe leczenie trądziku

Post autor: kendal »

Na pewno tego typu leczenie trądziku będzie skuteczniejsze od drogeryjnych kosmetyków. Warto jednak zdecydować się na profesjonalny gabinet medycyny estetycznej i kosmetologii, aby mieć pewność ze zabiegi nam pomogą, a nie pogorszą stanu skóry. Dlatego powinniście sprawdzić co w tej kwestii do zaoferowania ma deuclinic/pl/ w Szczecinie.

julia02
Posty: 59
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:51 pm

Re: Laserowe leczenie trądziku

Post autor: julia02 »

U mnie nie było potrzeby stosowania żadnych zabiegów. Wcześniej antykoncepcja, a dokładnie tabletki drovelis skutecznie poprawiły wygląd mojej cery. W sumie taka dodatkowa korzyść stosowania takiego zabezpieczenia.

patka
Posty: 240
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Laserowe leczenie trądziku

Post autor: patka »

Słyszałam też ostatnio o lekach i kosmetykach recepturowych - znajomej dermatolog właśnie takie zapisał. Podobno w aptekach sieci DOZ można zrealizować receptę na takie leki we wszystkich postaciach, jakie zaleci lekarz. Popytaj o tę możliwość - taki krem dopasowany idealnie do Twojej cery sprawdzi się najlepiej.

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Laserowe leczenie trądziku

Post autor: Perunka »

Ja polecam! Kilka zabiegów w mirackiclinic/com/klinika-miracki-w-katowicach/ i po trądziku. A tyle kosmetyków testowałam i nic nie pomagalo nigdy

ODPOWIEDZ