Włosy mogą wypadać od hormonów?

ariadna
Posty: 103
Rejestracja: ndz sie 23, 2020 9:42 am

Włosy mogą wypadać od hormonów?

Post autor: ariadna »

Czy to może mieć faktycznie związek?
Ktoś tak miał?
Tutaj drturowski/pl/pl/blog/wplyw-hormonow-na-wlosy/ czytałam jak to wygląda dokładniej.
Jestem ciekawa waszych opinii.
Leki na hormony mogą pomóc w tej sytuacji?

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Włosy mogą wypadać od hormonów?

Post autor: jula »

Niestety mogą. Ja jestem tego najlepszym przykładem. Mam problemy z tarczycą i włosy lecą mi garściami :( Zastanawiam się nawet nad zakupem peruki w tym sklepie perukisklep/pl Boję się, że zanim wyrównam hormony stracę większość włosów a bardzo tego nie chcę.

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Włosy mogą wypadać od hormonów?

Post autor: Dominika »

Ja również mam problemy z hormonami i włosy zaczęły mi wypadać ale też ze względu na znaczną utratę masy ciała. Postanowiłam, że nie będę ich dodatkowo obciążać i przerzuciłam się na szampony całkowicie naturalne. Włosy ścięłam, teraz już nie wypadają, są jakby mocniejsze a dzięki szamponowi teraznatura/pl/naturalny-szampon-do-wlosow są w dobrej kondycji

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Włosy mogą wypadać od hormonów?

Post autor: AniaSania »

Przyczyn wypadania włosów może być dość dużo. Trzeba znaleźć przyczynę. A w sieci kupicie też obuwie skórzane Ryłko Inowrocław.

Kajka
Posty: 29
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:16 pm

Re: Włosy mogą wypadać od hormonów?

Post autor: Kajka »

Niestety hormony mają bardzo duży wpływ na wypadanie włosów. Wiem, bo sama mam tego typu problemy dlatego też ciągle związuję je. Teraz nawet zaczęłam stosować jakieś tam preparaty wzmacniające włosy gdyż udało mi się kupić w tym sklepie perfumesco/pl/akcesoria-wlosy taką specjalną opaskę na włosy dzięki czemu nakładanie takich preparatów idzie mi lepiej

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Włosy mogą wypadać od hormonów?

Post autor: profesjonalna »

Jasne, że tak. Tak naprawdę hormony są jednym z elementów, jakie mogę negatywnie wpłynąć na włosy. Oczywiście nie mówię, że to nie jest często spotykane, ale się zdarza. I leczenie takiego wypadania jest trudne. Dlatego można na przykład spróbować dokupić naturalne włosy i je wczepiać. Tu remy-hair/pl jest to możliwe.

kendal
Posty: 690
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Włosy mogą wypadać od hormonów?

Post autor: kendal »

Przyczyn wypadania włosów może być wiele, jedną z nich jest np nieodpowiednia pielęgnacja. W moim przypadku wystarczyło zmienić kosmetyki. Kupiłam na stronie apiscosmetics/pl/ szampon i maskę do wypadających włosów, i przy regularnym stosowaniu - problem znikł.

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Włosy mogą wypadać od hormonów?

Post autor: asztarte »

Włosy mogą wypadać z różnych powodów, jeśli jest to duży problem to na pewno warto zrobić badania krwi. Ja miałam niewielki problem i wspaniale mi na to wypadanie włosów pomógł suplement Seboradin Pro Care Complex seboradin/pl/pl/sklep/116-seboradin-pro-care-complex-.html Suplement zawiera minerały, witaminy i ekstrakt z kiełków zielonego groszku, które pomagają utrzymać dobrą kondycję włosów, a także skóry i paznokci. Jestem bardzo zadowolona z wyboru, preparat fajnie się u mnie sprawdził, nie obserwuje już nadmiernego wypadania włosów, widać że są wzmocnione a nawet bardziej lśniące.

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Włosy mogą wypadać od hormonów?

Post autor: nata29 »

Prawda jest taka, że wypadanie włosów może następować z różnych powodów. U niektórych od razu wiadomo z czego to się wzięło, a inni przez lata nie mogą znaleźć przyczyny. Warto jednak z tym walczyć. Jest bowiem wiele metod, które ograniczają wypadanie. Warto z nich skorzystać, zwłaszcza że nie są one zbyt kosztowne, a faktycznie pomagają pozbyć się problemu.

Aneczka
Posty: 4
Rejestracja: wt sty 26, 2021 6:07 pm

Re: Włosy mogą wypadać od hormonów?

Post autor: Aneczka »

Różnie jest z tymi naszymi włosami nieraz wypadają ze stresu i z braku witamin a nieraz z hormonów . Ciężko jest określić jednolity powód ale ja na przykład miałam taki problem po ciąży , włosy były wszędzie tylko nie na głowie, ale wzięłam się w garść ci znalazłam bardzo dobrą klinikę Novoderm w Łodzi novoderm/pl/ , po konsultacjach zdecydowałam się na zabieg Smart Graft. Wyglądam teraz świetnie zabieg trwał ok 5 h ale dało się spokojnie wytrzymać . I przede wszystkim WARTO

ODPOWIEDZ