Jak obciąć grzywkę?

hannah
Posty: 255
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Jak obciąć grzywkę?

Post autor: hannah »

Ja też uważam, że lepiej iść do fryzjera bo można sobie narobić problemów :) Jeśli nie znacie dobrego fryzjera to ja polecam Salon Marbell w Tarnowskich Górach: salonmarbell/pl/index.php/fryzjerstwo?s=0620 . Jestem z nich naprawdę zadwolona.

sejsa
Posty: 38
Rejestracja: czw lip 16, 2020 6:10 pm

Re: Jak obciąć grzywkę?

Post autor: sejsa »

Możesz spróbować, ale uważaj, bo większość strzyżeń w domu jest kompletnym failem. Sama kiedyś obstrzygłam sobie grzywkę, na szczęście była do odratowania, bo ucięłam mniej niż chciałam, ale wyglądało to okropnie. Krzywo, więcej włosów z jednej niż z drugiej strony ciachnęłam, koszmar zupełny. Naprawili mi to dopiero w salonie urody Studio Anna Łączewska (Pearls of Beauty) w Lublinie. Nie wyśmieli mnie, ale poważnie podeszli do tematu, po rozmowie ze mną dokonaliśmy decyzji, że najlepiej będzie uciąć więcej, wystopniować to po bokach, no ogólnie nadać temu taką formę, żebym wyglądała korzystnie. Poszło im tak dobrze, że już od ponad roku chodzę do nich na ścinanie grzywki, która niesamowicie mi pasuje. Bardzo fajnie mi doradzili i dzięki nim wyglądam tylko lepiej, polecam.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Jak obciąć grzywkę?

Post autor: matra »

Co do wcześniej tutaj poruszanego tematu przedłużania włosów to ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się w tej sprawie ze studiem urody luxuryhairextension.eu/ które znajduje się w Łodzi. Oni mają doświadczenie w przedłużaniu oraz stylizacji włosów. Warto przyjrzeć się ich ofercie.

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: Jak obciąć grzywkę?

Post autor: moira »

Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest wybranie się do sprawdzonego salonu fryzjerskiego. Jeżeli mieszkacie w okolicach Chojnic to polecam wam skontaktować się z labun/com/pl/ Jest to świetny salon fryzjerski z usług, którego korzystam regularnie.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Jak obciąć grzywkę?

Post autor: AniaSania »

nastolatka blogerka czasami może najlepiej doradzić, bo skóra w tym wieku wariuje i przechodzi różne trudności, więc szuka się rozwiązania i można wpaść na jakieś fajne rozwiązania kosmetyczne.

haner
Posty: 11
Rejestracja: czw paź 08, 2020 7:38 pm

Re: Jak obciąć grzywkę?

Post autor: haner »

Dokładnie, idź do dobrego fryzjera, który nie tylko dobrze dobierze ci grzywkę do twarzy, ale i obetnie ci ją w taki sposób, żeby dobrze się układała bez wielkiego wysiłku. Ja grzywkę i ogólnie włosy ścinam zawsze u mojego sprawdzonego fryzjera w Centrum Pięknego Ciała i Fryzur w Sopocie centrumciala/pl/uslugi/fryzjerstwo/. Tam profesjonalnie wykonują nie tylko strzyżenia, ale też i koloryzację oraz zabiegi pielęgnacyjne. Ceny mają korzystne, a efekt po wyjściu od nich jest zawsze przepiękny. Moje włosy dzięki nim wyglądają fenomenalnie, polecam.

marysia8383
Posty: 55
Rejestracja: sob sie 01, 2020 4:21 pm

Re: Jak obciąć grzywkę?

Post autor: marysia8383 »

Najlepiej ,to się wybrać do fryzjera. Od dawna zmieniłam osiedlowego na porządny Jean Louis David. Jestem pewna, ze gdzieś obok ciebie mają swój salon, dzięki tej aplikacji sprawdzisz apps.apple/com/pl/app/jean-louis-david-polska/id1006590394.

kendal
Posty: 691
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Jak obciąć grzywkę?

Post autor: kendal »

No ja akurat tutaj bym nie ryzykowała. Uważam, że lepiej skorzystać z usług fryzjera, tym bardziej że ceny za cięcie nie są jakieś wygórowane. Sprawdźcie sobie ofertę wellmetime/com/usluga/fryzjer-z-dojazdem-warszawa/ Może akurat was zainteresuje?

Grażyna29
Posty: 26
Rejestracja: wt lis 03, 2020 10:34 am

Re: Jak obciąć grzywkę?

Post autor: Grażyna29 »

Ja również sama parę razy chciałam obciąć sobie grzywkę i nie skończyło się to dobrze i teraz jak tylko muszę sobię skrócić włosy to udaje się do fryzjer Wrocław Jestem bardzo zadowolona z ich usług. Świetnie pracują z klientem a moje włosy po wizyci u nich są zawsze pięknie ułożone i odżywione. Polecam

akacja56
Posty: 40
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:08 pm

Re: Jak obciąć grzywkę?

Post autor: akacja56 »

Najlepiej dobiera dobór obcięcia fryzjer. U nas w poznań fryzjer zawsze można wykonać dobre cięcie . Dobry fryzjer potrafi zdziałać cuda tak naprawdę. Warto czasem pomyśleć o takich doborach u profesjonalisty, aby dobrze wyglądać.

ODPOWIEDZ