Mezoterapia - znacie?

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Mezoterapia - znacie?

Post autor: imma34 »

Podobno świetnie ten zabieg działa na skórę, ale ciekawa jestem opinii kogoś kto już zaliczył mezoterapię czyli nakłuwanie skóry po to by pobudzić ją do samo regeneracji czyli w efekcie końcowym - odnowy.
Czytałam o tej metodzie na stronie jednej kliniki dermoklinika/pl/ tyle że nie piszą tam dla jakiego wieku są te zabiegi najodpowiedniejsze?

Zresztą może podpowiecie jakieś podobne zabiegi o szybkiej skuteczności, które oferuje medycyna estetyczna?

korka
Posty: 262
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: Mezoterapia - znacie?

Post autor: korka »

mezoterapia to powoli idzie w niepamiec bo byla mocno alergenna. Teraz stosuje sie duzo czesciej i z lepszymi efektami wampirzy lifting - na bienkowscyclinic/pl/zabiegi/osocze-bogatoplytkowe-hd-arthrex-acp-czynniki-wzrostu/ mozesz poczytac sobie szczegoly o zabiegu. Ja mam juz kilka zabiegow z osoczem w Bienkowscy Clinic za soba i efekty sobie bardzo chwale, skora faktycznie jest mocno pobudzona do regeneracji i dodatkowo faktycznie widac ze sie ujedrnia i zdrowiej wyglada :) tylko od razu po zabiegu czlowiek troche wyglada jak burak :D ale potem jest juz zdecydowana roznica dla ktorej warto ten poczatek przezyc :P

patka
Posty: 240
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Mezoterapia - znacie?

Post autor: patka »

Ja znam i bardzo sobie chwalę. Dzięki tym zabiegom mam dużo gładszą cerę. Polecam raz na jakiś czas wybrać się na taki zabieg na przykład do kliniki medycyny estetycznej Neo Beauty: neobeauty/pl/ .

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Mezoterapia - znacie?

Post autor: litovelek »

Jak najbardziej, ale na zabeigi medycyny estetycznej chodziłam do kliniki cmzwierzyniecka/pl/ mają super zabiegi dla kazdego człowieka

kendal
Posty: 692
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Mezoterapia - znacie?

Post autor: kendal »

Oczywiście, że znam i chętnie korzystam. Nawet ostatnio zdecydowałam się na zakup własnego dr pena. Postawilam na ten model permanent24/pl/pl/p/Dr-Pen-Derma-pen-A7-mezoterapia/136 bo wiele osób go polecało i powiem wam, że był to strzał w dziesiątke.

nosleep
Posty: 269
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Mezoterapia - znacie?

Post autor: nosleep »

Znam i polecam bo to świetny zabieg. Ja miałam bardzo duży problem z nawilżeniem skóry nawet mimo stosowania kosmetyków. Przez to, że cerę miałam suchą nie za dobrze trzymał się makijaż, co było dla mnie uciążliwe bo lubię wyglądać perfekcyjnie cały dzień. Mezoterapię chirurgplastyczny-krakow/pl/mezoterapia-2/ wykonuję co jakiś czas aby zachować dobrą kondycję skóry. Polecam, naprawdę będziecie zadowolone z efektu. Żadnymi domowymi sposobami tak doskonale nie nawilżycie skóry.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Mezoterapia - znacie?

Post autor: Dominiśka »

Na mezoterapii nie tak dawno właśnie byłam w bonjour-gliwice/pl/ . Jest to bardzo dobry i przede wszystkim sprawdzony salon, a sam efekt po zabiegu okazał się rewelacyjny. Cieszę się, że tutaj trafiłam

ODPOWIEDZ