Jak dbać o włosy

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Jak dbać o włosy

Post autor: Dominika »

Cześć kochane, jak dbacie o swoje włosy? Ja trochę się przestraszyłam gdy włosy zaczęły mi wypadać więc postanowiłam udać się do specjalisty na badanie. Wybrałam medestetic/com/pl/badanie-trychologiczne/ gdzie postawiono trafną diagnozę oraz zaproponowano leczenie. Moje włosy są o wiele silniejsze i zauważyłam, że przestały wypadać

deborah
Posty: 550
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:47 pm

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: deborah »

Polecam zerknąć na porady kosmetyczne na blogu o tematyce urodowej. Ze specjalistycznych artykułów można się bardzo dużo dowiedzieć odnośnie włosów, ciała i skóry twarzy. Korzystam ze wskazówek i wciąż poszerzam wiedzę czytając wpisy.

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: asztarte »

Z mojego doświadczenia wynika, że olejek konopny bardzo fajnie działa na włosy. Tu macie o tym sporo informacji: szminkapisane/pl/artykul/szampon-z-organicznym-olejem-z-nasion-konopi-dlaczego-warto-go-stosowac-91423 o Ja tylko powiem, że olej ten zawiera m.in. kwasy omega-3 i omega-6, proteiny, karoten, aminokwasy i witaminy. Dodają one włosom blasku, nawilżają i sprawiają że są mocniejsze i łatwiej się je rozczesuje.

Annika
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: Annika »

Jeśli chodzi o wzmocnienie włosów to super się sprawdza nafta kosmetyczna, to klasyczny sposób, stosowały go nasze prababki. Taki nowoczesny odpowiednik tradycyjnej receptury z naftą to szampon Seboradin z Naftą Kosmetyczną, seboradin/pl/pl/seboradin-z-nafta-kosmetyczna/31-szampon-seboradin-z-nafta-kosmetyczna.html U mnie bardzo fajnie działa, wzmacnia włosy, poprawia ich sprężystość, wygładza zniszczoną strukturę włosów, przy regularnym używaniu kosmetyku są one wzmocnione, odżywione, nawilżone no i zwiększa się też ich blask. Ja stosuję wszystkie produkty z tej serii, a więc szampon, balsam, lotion i maskę, uważam że takie kompleksowe działanie zawsze daje najlepsze skutki.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: jula »

Ja polecam dermokosmetyki do włosów. Bez problemu możesz zamówić je tutaj madlensklep/pl/pol_m_Dermokosmetyki_Pielegnacja-wlosy-1120.html Wierz mi, że po zmianie kosmetyków twoje włosy odżyją! Widzę to u siebie. Odkąd stosuję naturalne kosmetyki włosy są odżywione, pełne blasku i nie plączą się.

zuzula12
Posty: 1545
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: zuzula12 »

W przypadku kosmetyków bardzo ważna jest dla mnie jakość, dlatego korzystam wyłącznie z produktów ze strony eveline/pl/pielegnacja-twarzy/seria-twarz/glycol-therapy. W ofercie tego sklepu znajdziecie kosmetyki do pielęgnacji ciała oraz do makijażu w najlepszych cenach.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: haanka »

a wiecie w ogóle z czego zbudowany jest nasz włos i jak wygląda jest budowa anatomiczna ? Ja ostatnio przeczytałam świetny wpis na ten temat na blogu drturowski/pl/pl/blog/anatomia-wlosa-w-pigulce/. Warto zerknąć na te artykuły, można tu znaleźć ogrom ciekawych informacji.

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: Magnolia »

ta nafta mnie zaciekawiła, bo kojarzę ze moja babcia używała czgoś z naftą do włosów

florencja
Posty: 95
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: florencja »

codziennie piję estrovitę skin, to suplement z 4 olejami m.in. z wiesiołka, lnianym, zawiera także witaminy, pomaga utrzymać dobre nawilżenie skóry ale i wspiera ukła immunologiczny

pinkipa
Posty: 85
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:50 pm

Re: Jak dbać o włosy

Post autor: pinkipa »

Zainwestowałam w nowy sprzęt do układania włosów, kupilam sobie suszarkę Babyliss Hydro fusion. Ma specjalną technologię plazmowo-jonową, która wygładza i bardziej nabłyszcza włosy, przestały się elektryzować. To duża odmiana dla moich wlosow, bo zazwyczaj sa niesforne i lubi się na nich robić siano

ODPOWIEDZ