Kosmetyki

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Kosmetyki

Post autor: Pańcia »

Kosmetyki naturalne sa teraz bardzo popularne i wiele osób takie kupuje. Duży wybór produktów naturalnych oferuje sklep yasmeen/pl/orientalne-inspiracje/jak-dbac-o-wlosy/. Tu znajdziecie kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji włosów, ciała oraz twarzy. Wszystkie produkty wykonane są z naturalnych składników i nie zawierają żadnych sztucznych substancji co sprawia, że moga ich uzywac nawet alergicy czy osoby ze skóra wrażliwą.

haanka
Posty: 228
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Kosmetyki

Post autor: haanka »

ja jestem zadowolona z działania kosmetyków z Eveline. Fajnie, ze wciąż pojawiają się nowości, które ( nie ukrywam) chętnie testuję :) ostatnio udało mi się kupić w Hebe zestaw produktów z linii rich coconut. Wybrałam odżywczy krem kokosowy do twarzy i nawilżający płyn micelarny. po pierwszych dniach stosowania wrażenia mam mega pozytywne :)

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Kosmetyki

Post autor: litovelek »

Tez lubię eveline :) Ale zdecydowanie bardziej na o mnie przy azs działa la roche :) mają super ceny i do tego teraz macie na notino -10 % zniżki na takie kosmetyki pielęgnacyjne.

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Kosmetyki

Post autor: magiczna »

Moim zdaniem świadomy człowiek wybiera dziś to, co naturalne. Nie jest to może nie wiadomo co, ale wydaje mi się, że jednak należy szukać, bo miejsc nie brakuje. W Natuo natuo/pl/ na przykład możecie kupić cudownie rozpływające się kosmetyki naturalne, które tak naprawdę dobrze wpłyną na waszą cerę, ale i na środowisko.

rosalla
Posty: 72
Rejestracja: śr cze 10, 2020 11:30 am

Re: Kosmetyki

Post autor: rosalla »

Ja kosmetyki kupuję zwykle w sieci, w drogerii Kosmetyki z Ameryki :) znajdziecie tu dużo produktów do pielęgnacji takich jak maseczki, toniki, płyny micelarne czy peeling do twarzy kosmetykizameryki/pl/category/peelingi-do-twarzy. Bardzo dobro stosunek jakości do ceny, szybka wysyłka, miła obsługa. Jest też dział z promocjami :)

saymyname
Posty: 215
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Kosmetyki

Post autor: saymyname »

Skoro jesteśmy przy tym temacie warto również wspomnieć o firmie beardman/pl/kategoria/zestawy-do-pielegnacji-brody , która oferuje też naprawdę bardzo dobre kosmetyki, ale skierowane głównie do Panów. Tam można kupić coś pielęgnacyjnego do ciała, włosów, czy brody.

soya
Posty: 216
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Kosmetyki

Post autor: soya »

A jaki krem przykładowo polecacie mi kupić na odparzenia pieluszkowe ? Właśnie szukam czegoś bezpiecznego dla mojego dziecka, bo ma odparzoną pupcię, a nic nie działa z tego co stosowałam dotychczas. Co wy przykładowo stosowaliście?

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Kosmetyki

Post autor: Magnolia »

Ja bardzo lubię azjatycką pielęgnację, dobrze ona robi mojej skórze. Ostatnio znalazłam cudne japońskie maseczki m.in. ze złotem czy mucyną ślimaka, kupuję je online w Mitomo. Tu sobie więcej poczytajcie o maseczkach ze złotem mitomo/pl/oferta/japonska-maska-ze-zlotem/ Jeśli macie skórę wymagającą rozświetlenia i odświeżenia to idealnie takie maseczki u was zadziałają.

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: Kosmetyki

Post autor: Draksa1981 »

Zamiast wydawać dużo pieniędzy, na kosmetyki, które nie są skuteczne, lub podrażniają skórę, warto skorzystać z usług salonów kosmetycznych. Ja byłam bardzo zadowolona z wizyty w poczuciepiekna/pl/. Kosmetyczki określiły stan mojej skóry, doradziły jakie kremy powinnam stosować i jak dbać o swoją cerę, żeby wyglądała promiennie.

kendal
Posty: 694
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Kosmetyki

Post autor: kendal »

Moja cera akurat jest dość wymagająca pod tym względem... nie mogę stosować wszystkich kosmetyków, więc stosuję tylko te naturalne - do nich nie mam żadnych zastrzeżeń. No i powiem wam, że linia Polana Herbapol herbapol-polana/com/ w moim odczuciu jest zdecydowanie najlpeszą na polskim rynku, pewnie dlatego że to linia kosmetyków wegańskich, którą można stosować wraz z suplementami tej samej serii.

ODPOWIEDZ