Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?

Annika
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?

Post autor: Annika »

Poczytajcie sobie o peptydach, w tym artykule jest sporo informacji na ten temat szminkapisane/pl/artykul/jak-peptydy-dzialaja-na-skore-110735 Ja dzięki temu zgłębiłam temat i w efekcie kupiłam swój pierwszy preparat z peptydami no i po 1,5 miesiąca stosowania mam już efekty, widzę, ze skóra jest bardziej napięta, drobne zmarszczki wygładzone, także cieszy mnie to.

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?

Post autor: roomia »

Dla kobiet największym dramatem są zmarszczki na twarzy , ale taka kolej rzeczy. Jednak można opóźnić starzenie się skóry za pomocą na przykład zabiegów kosmetycznych.

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Re: Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?

Post autor: flow »

ja jestem po operacji, miałam robiony lifting chirurgiczny. Zabieg wykonał chirurg Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju, moje znajome mocno go zachwalały. Najpierw były konsultacje, na których dowiedziałam się wszystkich informacji na temat zabiegi, oczekiwanych efektów, itp., a później był sam zabieg i rekonwalescencja, która była całkiem krótka. Moich rysów twarzy nie straciłam, zaniknęła natomiast opadająca skóra i zmarszczki. Z wykonanego zabiegu jestem bardzo zadowolona, naprawdę warto skorzystać z usług chirurga Łątkowskiego.

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?

Post autor: Magnolia »

To ja z kolei wam podpowiem, że do usunięcia głębokich zmarszczek czy modelowania owalu twarzy wspaniale sprawdzają się profesjonalne zabiegi przy użyciu preparatu Radiesse. Ja chodzę na nie do centrum medycznego w Andrychowie na Krakowskiej lekarze-kolber/pl/medycyna-estetyczna Mają tam dobrych specjalistów, także efekty zabiegu zawsze są doskonałe.

kendal
Posty: 679
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?

Post autor: kendal »

U mnie rok temu zaczęły pojawiac się pierwsze zmarszczki. Próbowałam różnych kremów, ale niestety bez większy efektów, dlatego zdecydowałam się na usuwanie zmarszczek Kraków i dopiero po tym zabiegu jestem zadowolona :)

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Re: Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?

Post autor: Clamor »

A może takie serum przeciwzmarszczkowe byłoby ok https://rosydrop.pl/produkt/serum-przec ... rosy-drop/ ? Czy według Was jest to warte rozważenia? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym zakresie tematycznym.
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

nadrus16
Posty: 75
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:42 pm

Re: Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?

Post autor: nadrus16 »

Dobre sposoby na zmarszczki mają specjaliści z kliniki medycyny estetycznej bienkowscyclinic/pl/ w Częstochowie. To tam wypełniałam sobie zmarszczki kwasem hialuronowym, ale zabiegów tam jest co nie miara, więc każdy wybierze sobie coś indywidualnie :)

minella
Posty: 167
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?

Post autor: minella »

Myślę że najlepiej na takie pytanie odpowie lekarz medycyny estetycznej albo dermatolog. Uważam że najlepiej się umówić na konsultację do dr Ciemerych w klinice artederm/pl/ . Ona najlepiej oceni i podpowie jak można poprawić kondycję skóry i jak ją skutecznie odmłodzić. Jest w końcu doświadczonym dermatologiem.

agentka
Posty: 212
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?

Post autor: agentka »

sama szukam jakiegos skutecznego kremu przeciwzmarszczkowego, cena nie gra roli, liczy sie skutecznosc

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Dobre sposoby na zmarszczki - kremy czy operacje?

Post autor: brukselka »

Ja mam taki z witaminą c, nie tylko dziala przeciwzmarszczkowo, ale tez ladnie rozjasnia cienie

ODPOWIEDZ